Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Обговорюємо актуальні проблеми українського минулого

222

5-6 червня у Національному заповіднику “Софія Київська” відбувся форум “Історик і Кліо в академічному, публічному та медійному просторах” (до 100-річчя від дня народження О. Пріцака, І. Лисяка-Рудницького та 120-річчя від дня народження О. Оглоблина). Організаторами форуму виступили Український інститут національної пам’яті, Інститут історії України НАН України, Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, “LikБез. Історичний фронт”, Національний заповідник “Софія Київська”. Учасницею історичного форуму стала старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н. Руденко Ю.М.

У ході форуму відбулося обговорення актуальних проблем українського минулого, а також ролі історії та історика у публічному просторі. У рамках заходу проводились панельні дискусії, презентації, майстер-класи. Серед учасників-лекторів форуму – відомі українські та іноземні історики, журналісти, публіцисти. До обговорення пропонувалися такі теми: “Академічний вчений у публічному просторі: досвід О. Оглоблина, О. Пріцака та І. Лисяка-Рудницького”; “Історична наука ХІХ-ХХ століть: академізм і публічний простір”; “Війна за Русь: історичний спадок у публічному просторі”; “Козацький міф”: науковий образ vs суспільне сприйняття”; “Чи завершилась Велика північна війна в публічних просторах України і Росії”?; “Україна – співтворець імперій чи колонія: спадщина імперій в українській історії та пам’яті”; “Українська революція 1917–1921 років: академічний дискурс і публічний простір”; “Світові війни: між безпам’ятством, героїзацією і віктимізацією”; “Як і чому Україну позбавляли пам’яток національної культури?”; “Академічна наука і популярна історія: (не)можливості співпраці”; “Академічна наука і шкільний підручник: що потрібно знати дітям”; “Історичний фронт” гібридної війни”.

Форум став стимулом для істориків активніше брати участь у суспільних процесах, впевненіше відстоювати власні переконання, розвінчуючи міфи і фейки пропаганди.

viber image 2019 06 09 21 45 20

viber image 2019 06 09 21 45 22