Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Обговорюємо актуальні проблеми українського минулого

222

5-6 червня у Національному заповіднику “Софія Київська” відбувся форум “Історик і Кліо в академічному, публічному та медійному просторах” (до 100-річчя від дня народження О. Пріцака, І. Лисяка-Рудницького та 120-річчя від дня народження О. Оглоблина). Організаторами форуму виступили Український інститут національної пам’яті, Інститут історії України НАН України, Інститут української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України, Інститут українознавства ім. І. Крип’якевича НАН України, “LikБез. Історичний фронт”, Національний заповідник “Софія Київська”. Учасницею історичного форуму стала старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н. Руденко Ю.М.

У ході форуму відбулося обговорення актуальних проблем українського минулого, а також ролі історії та історика у публічному просторі. У рамках заходу проводились панельні дискусії, презентації, майстер-класи. Серед учасників-лекторів форуму – відомі українські та іноземні історики, журналісти, публіцисти. До обговорення пропонувалися такі теми: “Академічний вчений у публічному просторі: досвід О. Оглоблина, О. Пріцака та І. Лисяка-Рудницького”; “Історична наука ХІХ-ХХ століть: академізм і публічний простір”; “Війна за Русь: історичний спадок у публічному просторі”; “Козацький міф”: науковий образ vs суспільне сприйняття”; “Чи завершилась Велика північна війна в публічних просторах України і Росії”?; “Україна – співтворець імперій чи колонія: спадщина імперій в українській історії та пам’яті”; “Українська революція 1917–1921 років: академічний дискурс і публічний простір”; “Світові війни: між безпам’ятством, героїзацією і віктимізацією”; “Як і чому Україну позбавляли пам’яток національної культури?”; “Академічна наука і популярна історія: (не)можливості співпраці”; “Академічна наука і шкільний підручник: що потрібно знати дітям”; “Історичний фронт” гібридної війни”.

Форум став стимулом для істориків активніше брати участь у суспільних процесах, впевненіше відстоювати власні переконання, розвінчуючи міфи і фейки пропаганди.

viber image 2019 06 09 21 45 20

viber image 2019 06 09 21 45 22