Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Що таке булінг та чому про нього треба знати всім?

22568

Булінг (цькування) – тривожна тенденція в сучасному українському суспільстві і найгостріше вона постає в освітньому середовищі, де дитина проводить більшу частку свого повсякденного життя.

З метою поглиблення знань з даного питання Обриська А.М., заступник директора коледжу з НВР пройшла курс «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти».

Цей курс підготовлений в рамках створення національної системи протидії та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти Міністерством освіти і науки України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та платформи онлайн-курсів Prometheus та має на меті навчити освітян розпізнавати ситуації булінгу, вчасно і правильно реагувати на його прояви в освітньому середовищі.

За результатами дослідження, проведеного UNICEF у 2017 році, 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу впродовж трьох місяців, а 24% дітей стали жертвами цього явища. За даними опитування HBSC 2018 року, серед дітей віком від 10 до 17 років 35% опитаних упродовж останніх двох місяців брали участь в ображенні/приниженні або знущанні з інших, 37,9 % були жертвами образ, знущань та принижень інших підлітків. Результати опитування U-Report відбивають найрозповсюдженіші причини булінгу: ігнорування дорослими булінгу (39%) та особливості характеру певних дітей (26%).

18 грудня 2018 року Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)". 228 народних депутатів проголосували за проект Закону №8584, яким вдалося закріпити поняття булінгу (цькування) та відповідальність за його вчинення.

Відтепер вчинення булінгу (цькування) неповнолітньої чи малолітньої особи буде каратися штрафом від 850 до 1700 грн або громадськими роботами від 20 до 40 годин. Такі діяння, вчинені повторно протягом року особою або групою осіб, каратимуться штрафом у розмірі від 1700 до 3400 грн або громадськими роботами на строк від 40 до 60 годин.

У разі вчинення булінгу (цькування) неповнолітніми від 14 до 16 років, відповідатимуть їх батьки або особи, що їх заміняють. До них застосовуватимуть покарання у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн або громадські роботи терміном від 20 до 40 годин. Окремо передбачена відповідальність за приховування фактів булінгу (цькування).

Проблема булінгу в Україні залишається актуальною та потребує уваги і активних дій з боку державних інституцій, закладів освіти та всіх людей, небайдужих до проблеми цькування. Булінг - неприпустиме явище і кожен, хто працює в сфері освіти, є відповідальним за створення такого рівня культури, де булінгу немає місця.

Poster new v7 Плакат v3 1

64302374 850786061987965 3745736168201781248 n