Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

Участь у Міжнародному науковому симпозіумі “Епоха Голодомору у мовній та концептуальній картинах світу”

az7-8 червня в Національній академії наук України відбувся Міжнародний міждисциплінарний науковий симпозіум “Епоха Голодомору  у мовній та концептуальній картинах світу”. Організаторами виступили Український інститут національної пам’яті, Інститут історії України Національної академії наук України, Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору (HREC in Ukraine), Науково-освітній консорціум вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.Учасницею наукового симпозіуму стала старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н. Руденко Ю.М.

Відомий філософ Мартін Гайдеггер зазначав, що мова – це оселя буття і голос буття. Голодомор – багатовимірне і багатогранне явище, котре знайшло відображення у множинних комунікативних практиках, мовній свідомості, змістових концептах та символах. Актуалізація цього аспекту явища Голодомору в міждисциплінарному науковому вимірі уможливлює аналіз мови як інструмента політичних технологій і соціальної інженерії, як засобу формування ідентичності та моделювання світу. Це також може сприяти кращому розумінню впливів колективної травми на деформацію мови й її функціонування, та відкриває нові шляхи розбудови аналітичних моделей, що унаочнюють діалог соціальної й культурної історії. Як і верифікації термінологічного апарату – важливої складової аналітичних підходів та форматування науково-освітнього простору в дослідженнях Голодомору.

У фокусі Міжнародного наукового симпозіуму перебував комплекс проблем, пов’язаних із осмисленням ціннісних параметрів мови радянського тоталітаризму, з її репресивним підґрунтям, дискурсом ненависті, а також способів самовираження та світосприйняття в слові індивіда й спільноти. Панельні дискусії в ході дводенної роботи охоплювали такі основні теми: “Лінгвокультурні аспекти осмислення Голодомору”; “Новояз” у радянському тоталітарному дискурсі”; “Мова влади і влада мови в епоху Голодомору”; “Соціолекти і культура повсякдення в досвіді 1920-х – 1930-х років”; “Комунікативні практики в епоху Голодомору: приватний та публічний виміри”; “Наративи Голодомору і культурна свідомість української літератури”; “Омовлення травми Голодомору: пошук нових стратегій письма і мовомислення”; “Терміносистеми і понятійний апарат в оприсутненні та кодифікації досвіду Голодомору”; “Голодомор – геноцид Українського народу: формування нового змісту сучасної освіти”.

Окремою подією симпозіуму стала презентація-психологічний аналіз малюнків учасників Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко “Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури”, серед яких знаходились творчі доробки студента групи 21 ХК Охріменка Михайла.