logo

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Участь у Міжнародному науковому симпозіумі “Епоха Голодомору у мовній та концептуальній картинах світу”

az7-8 червня в Національній академії наук України відбувся Міжнародний міждисциплінарний науковий симпозіум “Епоха Голодомору  у мовній та концептуальній картинах світу”. Організаторами виступили Український інститут національної пам’яті, Інститут історії України Національної академії наук України, Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору (HREC in Ukraine), Науково-освітній консорціум вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету.Учасницею наукового симпозіуму стала старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, к.і.н. Руденко Ю.М.

Відомий філософ Мартін Гайдеггер зазначав, що мова – це оселя буття і голос буття. Голодомор – багатовимірне і багатогранне явище, котре знайшло відображення у множинних комунікативних практиках, мовній свідомості, змістових концептах та символах. Актуалізація цього аспекту явища Голодомору в міждисциплінарному науковому вимірі уможливлює аналіз мови як інструмента політичних технологій і соціальної інженерії, як засобу формування ідентичності та моделювання світу. Це також може сприяти кращому розумінню впливів колективної травми на деформацію мови й її функціонування, та відкриває нові шляхи розбудови аналітичних моделей, що унаочнюють діалог соціальної й культурної історії. Як і верифікації термінологічного апарату – важливої складової аналітичних підходів та форматування науково-освітнього простору в дослідженнях Голодомору.

У фокусі Міжнародного наукового симпозіуму перебував комплекс проблем, пов’язаних із осмисленням ціннісних параметрів мови радянського тоталітаризму, з її репресивним підґрунтям, дискурсом ненависті, а також способів самовираження та світосприйняття в слові індивіда й спільноти. Панельні дискусії в ході дводенної роботи охоплювали такі основні теми: “Лінгвокультурні аспекти осмислення Голодомору”; “Новояз” у радянському тоталітарному дискурсі”; “Мова влади і влада мови в епоху Голодомору”; “Соціолекти і культура повсякдення в досвіді 1920-х – 1930-х років”; “Комунікативні практики в епоху Голодомору: приватний та публічний виміри”; “Наративи Голодомору і культурна свідомість української літератури”; “Омовлення травми Голодомору: пошук нових стратегій письма і мовомислення”; “Терміносистеми і понятійний апарат в оприсутненні та кодифікації досвіду Голодомору”; “Голодомор – геноцид Українського народу: формування нового змісту сучасної освіти”.

Окремою подією симпозіуму стала презентація-психологічний аналіз малюнків учасників Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і творчих робіт імені Володимира Маняка і Лідії Коваленко “Голодомор 1932–1933 рр. – геноцид Українського народу в приватних історіях і просторі культури”, серед яких знаходились творчі доробки студента групи 21 ХК Охріменка Михайла.

 

2

 

3

 

4

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Hабір абітурієнтів

ОГОЛОШЕННЯ КИЇВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕСУ І ПРАВА з 01.12 2019 року розпочинає набір абітурієнтів на курси підготовки до вступних іспиті...

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6