logo

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ПАРТНЕРСТВО ІЗ CISCO SYSTEMS, INC.

1cisco

Київський кооперативний інститут бізнесу і права набув статусу мережевої академії Cisco (Cisco Systems Networking Academy) і став офіційним партнером корпорації Cisco Systems, Inc. Це американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.

З початком нового навчального року в аудиторіях нашого інституту розпочнуться заняття за навчальними програмами Академії CISCO. Проте, вже зараз було організовано участь студентів коледжу, що навчаються за програмами фахівців з комп'ютерної інженерії, участь в заходах під егідою CISCO, Міністерства освіти і науки України та Департаменту кіберполіції МВС України. За успішні результати в навчанні і тестуванні при проведенні Днів безпечного інтернету студенти третього і четвертого курсу отримали сертифікати організаторів заходу. Крім того наші викладачі кафедри інформаційно-технічних і природничих дисциплін пройшли навчання та тестування за курсами для інструкторів CISCO. На основі проведеної роботи і отриманих результатів інститут і отримав право на відкриття Академії CISCO.

Згідно з положенням про Академію в навчальні плани Київського кооперативного інституту бізнесу і права включаються нові дисципліни, які будуть проводити викладачі - сертифіковані CISCO тренери. Зокрема, будуть вивчатись курси: Введення в кібербезпеку (Introduction to Cybersecurity) та Вступ до Інтернету речей (Introduction to Internet of things).

В подальшому планується включення курсів CISCO в навчальні плани інституту на 3 роки. За цей період студенти, що навчаються за спеціальністю комп'ютерна інженерія, а також майбутні економісти та юристи зможуть пройти навчання з отриманням сертифікатів світового виробника обладнання і програмного забезпечення – компанії CISCO, що є хорошим доповненням до диплому. Після успішного завершення початкового курсу студенти отримують можливість подальшого навчання з метою здобуття професійної кваліфікації по обраному профілю.

Основними навчальними курсами є ІТ Essentials, CCNA, CCNA безпеки, CCNP. Програма Cisco NetAcad може надавати також додаткові курси – NDG, Linux Essentials, Cloud/Voice/Collaboration Primers та інші. Слухачі Академії Cisco NetAcad зможуть також взяти участь в очних семінарах та використовувати вебінари програм Cisco в навчальному процесі. 

2

3

4

5

Пошук по сайту

Оголошення

Київський кооперативний інститут бізнесу і права продовжує набір студе...

КВАЛІФІКОВАНОГО РОБІТНИКА ОКР МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ -ЗАОЧНА ФОРМА БАКАЛАВР -ЗАОЧНА ФОРМА ОС МАГІСТР ...

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6