Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

ПАРТНЕРСТВО ІЗ CISCO SYSTEMS, INC.

1cisco

Київський кооперативний інститут бізнесу і права набув статусу мережевої академії Cisco (Cisco Systems Networking Academy) і став офіційним партнером корпорації Cisco Systems, Inc. Це американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.

З початком нового навчального року в аудиторіях нашого інституту розпочнуться заняття за навчальними програмами Академії CISCO. Проте, вже зараз було організовано участь студентів коледжу, що навчаються за програмами фахівців з комп'ютерної інженерії, участь в заходах під егідою CISCO, Міністерства освіти і науки України та Департаменту кіберполіції МВС України. За успішні результати в навчанні і тестуванні при проведенні Днів безпечного інтернету студенти третього і четвертого курсу отримали сертифікати організаторів заходу. Крім того наші викладачі кафедри інформаційно-технічних і природничих дисциплін пройшли навчання та тестування за курсами для інструкторів CISCO. На основі проведеної роботи і отриманих результатів інститут і отримав право на відкриття Академії CISCO.

Згідно з положенням про Академію в навчальні плани Київського кооперативного інституту бізнесу і права включаються нові дисципліни, які будуть проводити викладачі - сертифіковані CISCO тренери. Зокрема, будуть вивчатись курси: Введення в кібербезпеку (Introduction to Cybersecurity) та Вступ до Інтернету речей (Introduction to Internet of things).

В подальшому планується включення курсів CISCO в навчальні плани інституту на 3 роки. За цей період студенти, що навчаються за спеціальністю комп'ютерна інженерія, а також майбутні економісти та юристи зможуть пройти навчання з отриманням сертифікатів світового виробника обладнання і програмного забезпечення – компанії CISCO, що є хорошим доповненням до диплому. Після успішного завершення початкового курсу студенти отримують можливість подальшого навчання з метою здобуття професійної кваліфікації по обраному профілю.

Основними навчальними курсами є ІТ Essentials, CCNA, CCNA безпеки, CCNP. Програма Cisco NetAcad може надавати також додаткові курси – NDG, Linux Essentials, Cloud/Voice/Collaboration Primers та інші. Слухачі Академії Cisco NetAcad зможуть також взяти участь в очних семінарах та використовувати вебінари програм Cisco в навчальному процесі.

Липень 2019