logo

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ПАРТНЕРСТВО ІЗ CISCO SYSTEMS, INC.

1cisco

Київський кооперативний інститут бізнесу і права набув статусу мережевої академії Cisco (Cisco Systems Networking Academy) і став офіційним партнером корпорації Cisco Systems, Inc. Це американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.

З початком нового навчального року в аудиторіях нашого інституту розпочнуться заняття за навчальними програмами Академії CISCO. Проте, вже зараз було організовано участь студентів коледжу, що навчаються за програмами фахівців з комп'ютерної інженерії, участь в заходах під егідою CISCO, Міністерства освіти і науки України та Департаменту кіберполіції МВС України. За успішні результати в навчанні і тестуванні при проведенні Днів безпечного інтернету студенти третього і четвертого курсу отримали сертифікати організаторів заходу. Крім того наші викладачі кафедри інформаційно-технічних і природничих дисциплін пройшли навчання та тестування за курсами для інструкторів CISCO. На основі проведеної роботи і отриманих результатів інститут і отримав право на відкриття Академії CISCO.

Згідно з положенням про Академію в навчальні плани Київського кооперативного інституту бізнесу і права включаються нові дисципліни, які будуть проводити викладачі - сертифіковані CISCO тренери. Зокрема, будуть вивчатись курси: Введення в кібербезпеку (Introduction to Cybersecurity) та Вступ до Інтернету речей (Introduction to Internet of things).

В подальшому планується включення курсів CISCO в навчальні плани інституту на 3 роки. За цей період студенти, що навчаються за спеціальністю комп'ютерна інженерія, а також майбутні економісти та юристи зможуть пройти навчання з отриманням сертифікатів світового виробника обладнання і програмного забезпечення – компанії CISCO, що є хорошим доповненням до диплому. Після успішного завершення початкового курсу студенти отримують можливість подальшого навчання з метою здобуття професійної кваліфікації по обраному профілю.

Основними навчальними курсами є ІТ Essentials, CCNA, CCNA безпеки, CCNP. Програма Cisco NetAcad може надавати також додаткові курси – NDG, Linux Essentials, Cloud/Voice/Collaboration Primers та інші. Слухачі Академії Cisco NetAcad зможуть також взяти участь в очних семінарах та використовувати вебінари програм Cisco в навчальному процесі. 

2

3

4

5

Пошук по сайту

Оголошення

Соціальна програма Scholarship

Соціальна програма Scholarship

Запрошуємо студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на ...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6