logo

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ПАРТНЕРСТВО ІЗ CISCO SYSTEMS, INC.

1cisco

Київський кооперативний інститут бізнесу і права набув статусу мережевої академії Cisco (Cisco Systems Networking Academy) і став офіційним партнером корпорації Cisco Systems, Inc. Це американська транснаціональна корпорація, яка є найбільшим у світі виробником мережевого обладнання, призначеного для обслуговування мереж віддаленого доступу, сервісів безпеки, мереж зберігання даних, маршрутизації і комутації, а також для потреб комерційного ринку IP-комунікацій і корпоративного ринку.

З початком нового навчального року в аудиторіях нашого інституту розпочнуться заняття за навчальними програмами Академії CISCO. Проте, вже зараз було організовано участь студентів коледжу, що навчаються за програмами фахівців з комп'ютерної інженерії, участь в заходах під егідою CISCO, Міністерства освіти і науки України та Департаменту кіберполіції МВС України. За успішні результати в навчанні і тестуванні при проведенні Днів безпечного інтернету студенти третього і четвертого курсу отримали сертифікати організаторів заходу. Крім того наші викладачі кафедри інформаційно-технічних і природничих дисциплін пройшли навчання та тестування за курсами для інструкторів CISCO. На основі проведеної роботи і отриманих результатів інститут і отримав право на відкриття Академії CISCO.

Згідно з положенням про Академію в навчальні плани Київського кооперативного інституту бізнесу і права включаються нові дисципліни, які будуть проводити викладачі - сертифіковані CISCO тренери. Зокрема, будуть вивчатись курси: Введення в кібербезпеку (Introduction to Cybersecurity) та Вступ до Інтернету речей (Introduction to Internet of things).

В подальшому планується включення курсів CISCO в навчальні плани інституту на 3 роки. За цей період студенти, що навчаються за спеціальністю комп'ютерна інженерія, а також майбутні економісти та юристи зможуть пройти навчання з отриманням сертифікатів світового виробника обладнання і програмного забезпечення – компанії CISCO, що є хорошим доповненням до диплому. Після успішного завершення початкового курсу студенти отримують можливість подальшого навчання з метою здобуття професійної кваліфікації по обраному профілю.

Основними навчальними курсами є ІТ Essentials, CCNA, CCNA безпеки, CCNP. Програма Cisco NetAcad може надавати також додаткові курси – NDG, Linux Essentials, Cloud/Voice/Collaboration Primers та інші. Слухачі Академії Cisco NetAcad зможуть також взяти участь в очних семінарах та використовувати вебінари програм Cisco в навчальному процесі. 

2

3

4

5

Пошук по сайту

Оголошення

Форуму Tax Connections Day 2019

Форуму Tax Connections Day 2019

Київський кооперативний інститут бізнесу і права є партнером Форуму Tax Connections Day 2019 - найбільшій в Україні платформі для обміну досвідом між податковими е...

Проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському»...

Прес-анонс Дай пораду президенту – отримайiPhone XS (конкурс) Фінансовий портал Maanimo ініціює проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленсь...

З 03.11 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6