logo

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


КИТАЙ – ЯК МАЙДАНЧИК ДЛЯ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ

1China

З 30 липня по 19 серпня у місті Шеньян (Китайська народна республіка) проходив щорічний семінар для керівників навчальних закладів країн пострадянського простору. Вже вдруге на нього були запрошені і представники Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Семінар проходив на базі Інституту міжнародної освіти Шеньянського педагогічного університету під управлінням Міністерства комерції КНР. Окрім України там були керівники навчальних закладів ще з 5 країн. Україну представляли три заклади вищої освіти.

Метою семінару було познайомити його учасників із системою освіти Китаю, налагодити партнерські взаємовідносини, збагатитися передовим досвідом країн-учасниць.

Основними темами семінару були: «Політика створення університетів», «Досвід китайсько-іноземних кооперативних освітніх утворень», «Педагогічні ідеї Конфуція», «Управління в навчальному закладі», «Кадрова робота в навчальних закладах Китаю» та інші.

Програмою семінару було передбачено також представлення учасниками своїх навчальних закладів та пошуки напрямів потенційної співпраці. Окремо були заплановані і зустрічі із керівниками інститутів Шеньянського педагогічного університету, яких в ньому нараховується 26, що дозволяє охопити досить великий перелік спеціальностей, який виходить далеко за межі лише педагогіки. Були доповіді і представників органів місцевої та державної влади.

Для більш повного знайомства з освітою Китаю координатори семінару організували поїздки і до інших навчальних закладів, зокрема – Шеньянського технічного інституту, Паньзинського технічного коледжу, Чжухайського філіалу Пекінського університету.

За результатами семінару було підписано низку меморандумів та угод, які дозволять значно розширити можливості освітнього процесу та суттєво підвищити його якість.

2

3

4

5

6

Пошук по сайту

Оголошення

Форуму Tax Connections Day 2019

Форуму Tax Connections Day 2019

Київський кооперативний інститут бізнесу і права є партнером Форуму Tax Connections Day 2019 - найбільшій в Україні платформі для обміну досвідом між податковими е...

Проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському»...

Прес-анонс Дай пораду президенту – отримайiPhone XS (конкурс) Фінансовий портал Maanimo ініціює проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленсь...

З 03.11 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6