logo

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


КИТАЙ – ЯК МАЙДАНЧИК ДЛЯ МІЖНАРОДНОЇ СПІВПРАЦІ

1China

З 30 липня по 19 серпня у місті Шеньян (Китайська народна республіка) проходив щорічний семінар для керівників навчальних закладів країн пострадянського простору. Вже вдруге на нього були запрошені і представники Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Семінар проходив на базі Інституту міжнародної освіти Шеньянського педагогічного університету під управлінням Міністерства комерції КНР. Окрім України там були керівники навчальних закладів ще з 5 країн. Україну представляли три заклади вищої освіти.

Метою семінару було познайомити його учасників із системою освіти Китаю, налагодити партнерські взаємовідносини, збагатитися передовим досвідом країн-учасниць.

Основними темами семінару були: «Політика створення університетів», «Досвід китайсько-іноземних кооперативних освітніх утворень», «Педагогічні ідеї Конфуція», «Управління в навчальному закладі», «Кадрова робота в навчальних закладах Китаю» та інші.

Програмою семінару було передбачено також представлення учасниками своїх навчальних закладів та пошуки напрямів потенційної співпраці. Окремо були заплановані і зустрічі із керівниками інститутів Шеньянського педагогічного університету, яких в ньому нараховується 26, що дозволяє охопити досить великий перелік спеціальностей, який виходить далеко за межі лише педагогіки. Були доповіді і представників органів місцевої та державної влади.

Для більш повного знайомства з освітою Китаю координатори семінару організували поїздки і до інших навчальних закладів, зокрема – Шеньянського технічного інституту, Паньзинського технічного коледжу, Чжухайського філіалу Пекінського університету.

За результатами семінару було підписано низку меморандумів та угод, які дозволять значно розширити можливості освітнього процесу та суттєво підвищити його якість.

2

3

4

5

6

Пошук по сайту

Оголошення

Київський кооперативний інститут бізнесу і права продовжує набір студе...

КВАЛІФІКОВАНОГО РОБІТНИКА ОКР МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ -ЗАОЧНА ФОРМА БАКАЛАВР -ЗАОЧНА ФОРМА ОС МАГІСТР ...

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6