logo

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


В добрий путь по знання: в ККІБП відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти

Zas

У календарі українців чимало чудових свят, але сьогоднішнє – особливе. Адже День знань — це незвичайне, завжди яскраве і насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою свято. Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Щороку на початку вересня коридори ККІБП заповнюють схвильовані першокурсники, щасливі та горді батьки, панує загальне радісне відчуття того, що попереду нова сторінка життя – цікава, барвиста, повна нового і незвіданого.

 Привітати нове поповнення ККІБП прийшли знатні та поважні гості: представники засновника вищого навчального закладу споживчої кооперації Київщини - Коротенко Микола Федорович, заступник голови правління Київської регіонспоживспілки та  Медвідь Ніна Петрівна, головний бухгалтер; Заєць Іван Олександрович, громадський діяч,  Народний депутат України п'яти скликань; Мельничук Дмитро Олексійович, Герой України, академік НАН і НААН України з дружиною Тетяною Федорівною; Лариса Дюбіна, віце президент ГО «ДУЖ»; о.Ярослав Павлюк, Голова Центру Академічного Душпастирства Української Греко-Католицької церкви та щирий друг і наставник нашого студентства о.Максим Рябуха; Заріна Нетовкіна, амбасадор ювелірного дому «Zarina».

Слова вдячності батькам та студентам, які обрали саме наш навчальний заклад, висловила Тетяна Камінська – в.о. ректора Київського кооперативного інституту бізнесу і права, доктор економічних наук, професор. Вона побажала  студентам творчої наснаги й успіхів у навчанні, натхнення та максимального розкриття своїх талантів.

Теплих слів для першокурсників не шкодували і почесні гості. Заріна Нетовкіна не тільки привітала студентство, а й вручила пам'ятні подарунки учасникам театрального колективу «Palladium», які стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу-фестивалю міні-мюзиклів.

Благословив молодь на добрий і плідний навчальний рік священник Української Греко-Католицької  Церкви отець Ярослав Павлюк.

Доброю традицією нашого інституту стала церемонія передачі символічного ключа від Храму науки, Книги знань та Студентського квитка першокурсникам вищого навчального закладу споживчої кооперації.

Почесне право передати символи студентської влади було надано проректору з навчальної та наукової роботи – Ігорю Віталійовичу Охріменку та проректору з організаційно-виховної роботи – Ользі Федорівні Клименко.

Першокурсники проголосили клятву студента ККІБП, зі сцени пролунав Гімн навчального закладу, натхненно виконаний студентами старших курсів.

Свято не було б святом, якби його не прикрасили своїми виступами колективи художньої самодіяльності інституту –  вокальна студія «VIVA» і танцювальний колектив «Studdаnce». 

Ми ще раз щиро вітаємо усіх студентів з початком нового навчального року та бажаємо наснаги, успіхів у навчанні , віри, що всі вони будуть гідними честі називатися студентами Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

IMG 8431

 

IMG 8430

 

IMG 8467

 

IMG 8480

 

IMG 8492

 

IMG 8514

 

IMG 8527

 

IMG 8543

 

IMG 8573

 

IMG 8613

 

IMG 8624

 

IMG 8666

 

IMG 8712

 

IMG 8750

Пошук по сайту

Оголошення

Форуму Tax Connections Day 2019

Форуму Tax Connections Day 2019

Київський кооперативний інститут бізнесу і права є партнером Форуму Tax Connections Day 2019 - найбільшій в Україні платформі для обміну досвідом між податковими е...

Проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському»...

Прес-анонс Дай пораду президенту – отримайiPhone XS (конкурс) Фінансовий портал Maanimo ініціює проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленсь...

З 03.11 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6