logo

Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ЛОГІСТИКА В АСПЕКТІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

10ю09З 5 по 9 вересня в Київському кооперативному інституті бізнесу і права в рамках міжнародної співпраці було проведено цикл лекцій на тему «Логістика в аспекті сталого розвитку». Лектором була доцент Університету економіки і бізнесу у Познані (Польща) Булгакова Юлія.

Слухачами стали студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», які вивчають таку дисципліну як «Логістика» і зацікавлені у розширенні своїх знань через знайомство з міжнародним досвідом. Заняття проводилися в інтерактивній формі із застосуванням поширеного в європейських університетах методу «case study».

Перша зустріч була присвячена логістичним процесам, ефекту надмірної реакції та методам координації ланцюга постачання. Студенти брали активну участь у дискусії стосовно базових логістичних понять, опановували теоретичні аспекти вказаної тематики, виконували on-line тест через аплікацію Quizizz та здійснили симуляцію ефекту надмірної реакції у каналі дистрибуції в ігровій формі.

На другій зустрічі вивчали транспортні процеси в логістиці, загальну характеристику транспорту, класифікації та організацію вантажних перевезень. Студенти працювали індивідуально та в групах, вирішували практичні завдання за вказаною тематикою, виконували тести через додаток Kahoot та активно обговорювали результати роботи над case study.

Третя зустріч була присвячена Екологістиці, замкненій петлі ланцюга постачання (ClosedLoopSupplyChain) та концепції «Чиста продукція» (Cleanerproduction). Прослухавши теоретичну частину заняття, студенти активно й старанно працювали в групах над створенням екологічного балансу для виробничих підприємств, а також презентували результати своєї роботи.

Перевага подібних заходів полягає не лише у отриманні додаткових знань, але і у сприянні обміну досвідом у дидактичній діяльності між Україною та Польщею. Щиро вдячні Булгаковій Юлії за цікаву та корисну інформацію та висловлюємо сподівання, що дані зустрічі заклали основу для майбутньої плідної співпраці!

2

3

4

5

6

7

Пошук по сайту

Оголошення

Київський кооперативний інститут бізнесу і права продовжує набір студе...

КВАЛІФІКОВАНОГО РОБІТНИКА ОКР МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ -ЗАОЧНА ФОРМА БАКАЛАВР -ЗАОЧНА ФОРМА ОС МАГІСТР ...

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6