logo

Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ЛОГІСТИКА В АСПЕКТІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

10ю09З 5 по 9 вересня в Київському кооперативному інституті бізнесу і права в рамках міжнародної співпраці було проведено цикл лекцій на тему «Логістика в аспекті сталого розвитку». Лектором була доцент Університету економіки і бізнесу у Познані (Польща) Булгакова Юлія.

Слухачами стали студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», які вивчають таку дисципліну як «Логістика» і зацікавлені у розширенні своїх знань через знайомство з міжнародним досвідом. Заняття проводилися в інтерактивній формі із застосуванням поширеного в європейських університетах методу «case study».

Перша зустріч була присвячена логістичним процесам, ефекту надмірної реакції та методам координації ланцюга постачання. Студенти брали активну участь у дискусії стосовно базових логістичних понять, опановували теоретичні аспекти вказаної тематики, виконували on-line тест через аплікацію Quizizz та здійснили симуляцію ефекту надмірної реакції у каналі дистрибуції в ігровій формі.

На другій зустрічі вивчали транспортні процеси в логістиці, загальну характеристику транспорту, класифікації та організацію вантажних перевезень. Студенти працювали індивідуально та в групах, вирішували практичні завдання за вказаною тематикою, виконували тести через додаток Kahoot та активно обговорювали результати роботи над case study.

Третя зустріч була присвячена Екологістиці, замкненій петлі ланцюга постачання (ClosedLoopSupplyChain) та концепції «Чиста продукція» (Cleanerproduction). Прослухавши теоретичну частину заняття, студенти активно й старанно працювали в групах над створенням екологічного балансу для виробничих підприємств, а також презентували результати своєї роботи.

Перевага подібних заходів полягає не лише у отриманні додаткових знань, але і у сприянні обміну досвідом у дидактичній діяльності між Україною та Польщею. Щиро вдячні Булгаковій Юлії за цікаву та корисну інформацію та висловлюємо сподівання, що дані зустрічі заклали основу для майбутньої плідної співпраці!

2

3

4

5

6

7

Пошук по сайту

Оголошення

Соціальна програма Scholarship

Соціальна програма Scholarship

Запрошуємо студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на ...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6