logo

Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ЛОГІСТИКА В АСПЕКТІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

10ю09З 5 по 9 вересня в Київському кооперативному інституті бізнесу і права в рамках міжнародної співпраці було проведено цикл лекцій на тему «Логістика в аспекті сталого розвитку». Лектором була доцент Університету економіки і бізнесу у Познані (Польща) Булгакова Юлія.

Слухачами стали студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», які вивчають таку дисципліну як «Логістика» і зацікавлені у розширенні своїх знань через знайомство з міжнародним досвідом. Заняття проводилися в інтерактивній формі із застосуванням поширеного в європейських університетах методу «case study».

Перша зустріч була присвячена логістичним процесам, ефекту надмірної реакції та методам координації ланцюга постачання. Студенти брали активну участь у дискусії стосовно базових логістичних понять, опановували теоретичні аспекти вказаної тематики, виконували on-line тест через аплікацію Quizizz та здійснили симуляцію ефекту надмірної реакції у каналі дистрибуції в ігровій формі.

На другій зустрічі вивчали транспортні процеси в логістиці, загальну характеристику транспорту, класифікації та організацію вантажних перевезень. Студенти працювали індивідуально та в групах, вирішували практичні завдання за вказаною тематикою, виконували тести через додаток Kahoot та активно обговорювали результати роботи над case study.

Третя зустріч була присвячена Екологістиці, замкненій петлі ланцюга постачання (ClosedLoopSupplyChain) та концепції «Чиста продукція» (Cleanerproduction). Прослухавши теоретичну частину заняття, студенти активно й старанно працювали в групах над створенням екологічного балансу для виробничих підприємств, а також презентували результати своєї роботи.

Перевага подібних заходів полягає не лише у отриманні додаткових знань, але і у сприянні обміну досвідом у дидактичній діяльності між Україною та Польщею. Щиро вдячні Булгаковій Юлії за цікаву та корисну інформацію та висловлюємо сподівання, що дані зустрічі заклали основу для майбутньої плідної співпраці!

2

3

4

5

6

7

Пошук по сайту

Оголошення

Форуму Tax Connections Day 2019

Форуму Tax Connections Day 2019

Київський кооперативний інститут бізнесу і права є партнером Форуму Tax Connections Day 2019 - найбільшій в Україні платформі для обміну досвідом між податковими е...

Проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському»...

Прес-анонс Дай пораду президенту – отримайiPhone XS (конкурс) Фінансовий портал Maanimo ініціює проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленсь...

З 03.11 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6