Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

«О слово рідне, хто без тебе я?». Святкування Дня української писемності та мови в ККІБП.

Zas1498

День української писемності та мови – це не лише визначне державне свято, а й привід замислитись над тим, яку роль відіграє рідне слово в житті кожного з нас. Українська мова оспівана багатьма письменниками, проблема її незалежності та гідного існування з-поміж інших мов світу вистраждані не одним поколінням відчайдушних патріотів.

Барвистими художніми засобами змальовує любов до рідного слова Олександр Олесь, порівнюючи красу мови з  «шумом дерев» та  «музикою зір блакитнооких». Геніальна Ліна Костенко застерігає, що «нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову». Поет Василь Голобородько підкреслює, що «кожне слово нашої мови записане у Літописі», а Дмитро Павличко задається риторичним питанням «О слово рідне, хто без тебе я?». Дійсно, роль рідного слова в житті кожної людини надзвичайно важлива.

Віддаючи шану чудовій традиції, інформативно відзначили це свято у ККІБП. Зокрема, стартували І етапи щорічних конкурсів з української мови та літератури. Знаковою подією цьогорічних студентських змагань були ювілейні дати двох конкурсів:  ХХ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика та Х Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка. Також була проведена Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури, в усіх конкурсах взяли участь студенти 1-2 курсів коледжу, а також студенти інституту.  Учасники конкурсних змагань мали змогу продемонструвати свої знання української мови та літератури, а також дати волю своїй креативності та натхненню під час написання творів-роздумів. У цей день всіх обєднав той незримий, але могутній дух рідного слова, який допомагає не загубитися на різних життєвих дорогах. Людина, яка відчуває своє коріння, плекає і гідно захищає свою мову, є духовно багатою, вона неодмінно передасть свою невичерпність наступним поколінням.

З 03.11 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Грудень 2019

PB 2  3  4  5 6