Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Святкування Міжнародного Дня студента в ККІБП 2019

14 листопада 2019 року в Київському кооперативному інституті бізнесу і права яскраво і гучно відсвяткували День студента.

З нагоди свята прозвучали привітання від ректора Камінської Тетяни Григорівни, яка побажала студентам невичерпного творчого натхнення, наполегливості й успіхів у навчанні та освоєнні обраних професій.

За досягнуті високі успіхи в навчанні адміністрацією ККІБП було вручено найкращим студентам ректорську стипендію: Ользі Маєвській (41 ПК), Софії Онопрієнко (31 ГРК) та Михайлу Карабаню (41 ХІ). Також в цей день  студенти Ольга Богуцька, Дмитро Ясінський, Віталій Макаров та Олексій Швидкий отримали Почесні грамоти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток студентського самоврядування, особливі успіхи у навчанні, активну участь у громадському житті району.

Почесними грамотами, подяками та дипломами було відзначено студентів, які досягли значнихуспіхівунавчанні, науковій роботі, спорті, творчості та громадській діяльності.

Яскраво і на повну силу заявили про себе на святковому концерті Катерина Олефіренко, Максим Максимовських, Наталія Дитюк та Віталій Макаренко. Разом із «досвідченими» ведучими Олександрою Христенко та Артьомом Княвчуком вони «приміряли» на себе це нове амплуа.

Концертна програма запам’яталась яскравими номерами та неймовірною енергетикою. Учасники художньої самодіяльності проявили свої найкращі здібності, щохвилини даруючи всім присутнім гарний настрій та відчуття свята.

Приємною несподіванкою та справжньою прикрасою фіналу концерту став торт, який власноруч приготували студенти-харчовики під керівництвом майстра виробничого навчання Уніят Людмилою Юріївною.

Після концертоної програми відбулась молодіжна студентська дискотека під назвою «BuffetClub», організована студрадою ККІБП. Студенти мали можливість вдосталь натанцюватись та познайомитись ближче в неформальній обстановці.

IMG 4905IMG 4941

З 03.11 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Грудень 2019