Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

«Талант, інтелект, краса», - ось що забезпечило нам перемогу в конкурсі «Міс і містер Голосієва – 2019»

Zas9742

12 листопада 2019 року в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся  районний конкурс «Краса Голосієва» серед студентської молоді вищих навчальних закладів, які розташовані на території Голосіївського району м. Києва.

Цьогоріч, в конкурсі взяли участь студенти Міжрегіональної Академії управління персоналом, Національного університету біоресурсів і природокористування України, Київського кооперативного інституту бізнесу і права, Навчально-наукового інституту інформаційної безпеки Національної академії СБУ, Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, Економіко-правового технікуму при Міжрегіональній Академії управління персоналом та Київського транспортно-економічного коледжу.

Дівчата та юнаки змагалися в трьох конкурсах, зокрема, показали свої візитки, розкрили таланти та граційно продефілювали у вечірніх сукнях та костюмах.

До участі в конкурсі наші студенти Сатановська Дар’я та Ясінський Дмитро готувалися дуже ретельно і наполегливо. Адже попередні роки два найвищі титули вже були завойовані студентами ККІБП: Андрущенко Анною і Фоміним Тарасом (2017 р.) та Панферовою Богданою й Княвчуком Артьомом (2018 р.). Отже, програма підготовки була ускладнена, графік репетицій – щільний і насичений. Мета утримати високий титул і втретє піднятись на найвищу сходинку – виправдовувала всі методи і зусилля на межі людських можливостей. Головного режисера і постановника програми Лілію Левківську учасники конкурсу не підвели. За оцінками поважного журі студенти ККІБП Сатановська Дар’я (група 21 ГРК) та Ясінський Дмитро (група 31 ГРК) стали переможцями цьогорічного конкурсу в нелегкій, але чесній боротьбі.

Вітаємо і бажаємо творчих і життєвих перемог сьогодні і в майбутньому!

З 03.11 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Грудень 2019

PB 2  3  4  5 6