logo

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Випуск магістрів 2019 року

IMG 6485

Напередодні різдвяно-новорічних свят в ККІБП відбулась знакова подія. Студенти, які навчались за ступенем «магістр», успішно виконали навчальний план та захистили дипломні роботи зі спеціальностей: «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Право», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Харчові технології».

Всього було вручено 81 диплом, з них – 19 особливого зразка. За високі досягнення в навчанні та громадському житті було відзначено ряд випускників, а саме: Полулях Софію, Зайчук Надію, Овсюк Евеліну, Федоренко Юлію, Притаманну Наталію, Ширимету Альону, Лисака Івана, Волошину Анну, Мироненка Дмитра, Радченко Тетяну, Ясинчук Аллу,Кузьменко Юлію, Загородню Вікторію та ін..

З вітальним словом до дипломованих спеціалістів звернулась Тетяна Камінська, ректор ККІБП, д.е.н., професор. Вона побажала, щоб знання і цінний досвід, який отримали студенти в навчальному закладі, стали запорукою успішного професіонального старту. Очільниця ККІБП також запросила випускників вступати до аспірантури з метою поглиблення знань в обраній галузі: «Для цього в навчальному закладі є всі умови: сформований потужний професорсько-викладацький колектив, створено науково-дослідні лабораторії з належним навчально-методичним забезпеченням тощо».

На урочистому вручені дипломів були присутні представники від роботодавців, які не лише вітали випускників, а й дали цінні поради в подальшому працевлаштуванні. Серед них: головний спеціаліст департаменту інформаційної політики Міністерства культури молоді та спорту України, кандидат юридичних наук, член-кориспондент академії адміністративно-правових наук України –   Юлія Вікторівна Янчук; представник Ощадбанку Пономарьова Леся Анатоліївна.

Ведучі свята Олександра Христенко та Артьом Княвчук побажали на завершення випускникам: «Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї і нехай поруч з вами крокують Віра, Надія і Любов. А найбільшим вираженням вдячності своїй альма-матір від колишніх студентів буде успішна реалізація кожного з Вас на ниві своєї професійної діяльності, активна громадська позиція і високий рівень духовної культури.»

 

IMG 6475

 

IMG 6500

 

IMG 6511

 

IMG 6524

 

IMG 6534

 

IMG 6553

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6