logo

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


СКАЗАТИ ХОЧУ СТІЛЬКИ ТА МОВЧУ… Я В ПАМ’ЯТІ ЗАПАЛЮЮ СВІЧУ…

1abr1

27 січня відзначається Міжнародний день пам’ять жертв Голокосту. Саме в цей день 1945 р. було звільнено в’язнів найбільшого нацистського табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцімі. Цьогоріч світ відзначає 75-річчя цієї події.

До вшанування пам’яті жертв Голокосту долучилися студенти групи 21 ГРК разом з к.і.н., доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М. Відбувся перегляд та обговорення фільму австрійської організації “Centropa” “Хая-Лея Детінко”. Студенти ознайомились із життєвим шляхом Хаї-Леї Детінко, проаналізували складні життєві ситуації, які випали на долю дівчини в тоталітарній державі СРСР, поглибили знання про Голокост під час Другої світової війни. Фільм сприяв вихованню у студентів толерантності, полікультурності та поваги до інших народів, вихованню в молоді співпереживання, критичного та свідомого ставлення до історії свого та інших народів, сприяв формуванню культури пам’яті та особистісного ставлення до історії, розуміння загальнолюдських цінностей, шанування пам’яті загиблих у роки Голокосту.

 

Також студенти долучилися до Міжнародної акції вшанування жертв Голокосту, під час якої сфотографувалися та виклали фото у соціальні мережі з написом-закликом “Ми пам’ятаємо”, “We remember”.

У бібліотеці цього дня відкрилася тематична книжкова виставка “Сказати хочу стільки та мовчу… Я в пам’яті запалюю свічу…”.

22

33

44

55

66

Пошук по сайту

Оголошення

Hабір абітурієнтів

ОГОЛОШЕННЯ КИЇВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕСУ І ПРАВА з 01.12 2019 року розпочинає набір абітурієнтів на курси підготовки до вступних іспиті...

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6