logo

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Катерина Присядько та Марія Синельник вийшли у фінал заключного IV етапу Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

264423186 231803

10 жовтня 2019 року у Житомирському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулися урочистості з нагоди відкриття Х (ювілейного) Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.Головною метою якого є вшанування творчої спадщини Т. Г. Шевченка, виявлення творчо обдарованої учнівської та студентської молоді та підвищення рівня мовно-літературної освіти в Україні та за її межами.

У грудні 2019 року відбувся ІІІ етап міжнародного конкурсу на базі Ірпінського коледжу економіки та права. І ось маємо результат – наша студентка Присядько Катерина (41ТІ) посіла перше місце (викладач – доцент, канд.,філол.,наук Нечаюк Л.Г) та Синельник Марія студентка групи11ЕК – ІІ призове місце (викладач – спеціаліствищої кваліфікаційної категорії, викладач -методист Миндюк М.Д.). Викладачі і студенти були нагороджені почесними грамотами і подяками від Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Присядько Катерина та Синельник Марія також взяли участь у заключному IV етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Конкурсантки змагалися, виконуючи завдання, підготовлені МОН України окремо для кожної вікової категорії учасників для розкриття їх творчого потенціалу, філологічного мислення та філософського бачення сьогодення через творчість Тараса Шевченка. Цього разу Катерина виконувала мовно - літературні завдання більш складного ІVрівня для студентів нефілологічних спеціальностей інститутів і університетів ІІІ-ІVрівня акредитації, де спробувала виконати надважливе завдання і уявити себе працівником РR-агенції, до якої звернулися з Офісу Президента України із замовленням: запропонувати цитати з творів Тараса Шевченка для новорічного виступу, які б об’єднали всю країну й були б спрямовані на розуміння власної національної самобутності, гідності, утверджували модерну українську ідентичність. Катерина гідно впоралася із завданням, запропонувавши два проєкти промови: прозовий і віршовий. Вперше на загальнонаціональному етапі брала участь і студентка першого курсу Синельник Марія, вона спробувала свої сили як журналістка, яка повинна подати проєкт, що висвітлював би творчість Тараса Шевченка як визначного представника української культури. Серед програм фундації, до якої вона подала свою версію проєкту (сайт)є напрям «Видатні постаті української культури». Завдання полягало в тому, щоб розробити заявку щодо реалізації проєкту, який сприяв би популяризації Шевченкового слова серед молоді в Україні. Це мав бути сучасний проєкт, у якому залучено новітні підходи, гаджети й технології, спрямовані на промоцію Шевченкового слова для молоді.

Сьогодні дехто вважає, що роль митця такого світового рівня як Тарас Шевченко у культурному та громадському житті нашого суспільства вже настільки вивчена дослідниками, що сучасній молоді немає що додати. Однак, постать великого поета настільки багатогранна, що знаходяться щоразу нові думки про грандіозний вклад митця у нашу духовну спадщину. Чекаємо на позитивну оцінку робіт наших дівчат і бажаємо їм успіху.

IMG 094eca5d5dd469d362b023b34da3b74c V 1

 

IMG 20200210 142919

 

Подяка Нечаюк Л.Г. Шевченко 001

 

Диплом Присядько Шевченко 001

 

Диплом Шевченко Синельник 001

Пошук по сайту

Оголошення

Hабір абітурієнтів

ОГОЛОШЕННЯ КИЇВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕСУ І ПРАВА з 01.12 2019 року розпочинає набір абітурієнтів на курси підготовки до вступних іспиті...

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6