logo

Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Освітню діяльність ККІБП з підготовки юристів-бакалаврів акредитовано на 5 років

zasd258

Відповідно до пункту 6 Статті 7 Закону України «Про вищу освіту» «Документ про вищу освіту державного зразка видається закладом вищої освіти лише за акредитованою освітньою програмою».

Акредитація освітньої програми – оцінювання якості освітньої програми та освітньої діяльності закладу вищої освіти за цією програмою на предмет відповідності стандарту вищої освіти, спроможності виконання вимог стандарту, а також досягнення заявлених у програмі результатів навчання відповідно до критеріїв оцінювання якості освітньої програми.

Акредитація здійснюється Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО), і нещодавно відповідна державна комісія здійснила перевірку нашого навчального закладу.

Гарантом освітньої програми став завідувач кафедри Омельчук В.А., д.ю.н., професор. Завдяки злагодженій роботі викладачів кафедри,професіоналізму і належному науково-методичному забезпеченню навчального процесу було успішно представлено освітню програму щодо відповідності сучасним стандартам вищої освіти. Значний внесок у підготовку і організацію проведення акредитаційної експертизи зробив проректор з навчальної та наукової роботи Охріменко І.В., д.е.н., професор. Всі структурні підрозділи, які задіяні в реалізації освітньої програми з підготовки юристів-бакалаврів,аргументовано і переконливо представили результати своєї діяльності, що, звичайно ж, вплинуло на оцінку роботи навчального закладу в цілому.

Однією з умов експертизи була організація зустрічі з представниками компаній-партнерів кафедри – майбутніх роботодавців, під час якої експерти вивчали рівень практичної підготовки майбутніх юристів у нашому вузі.

Приємне враження на експертів справило спілкування зі студентами денної та заочної форм навчання, які щиро і відверто відповідали на всі запитання комісії, ділилися своїми враженнями не лише від навчання в Київському кооперативному інституті бізнесу і права, а й від роботи студентського самоврядування, організації дозвілля тощо.

zasd258

 

ZASSSS

 

12

 

13

 

14

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Липень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6