Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

На сайті один гість та відсутні користувачі

Справжнє Різдво у твоєму серці! 2021

Sc41t 1

Під цим гаслом 1 лютого 2021 року в дистанційному форматі відбувся

VI Міжнародний фестиваль імені Любомира Гузара «Студентська коляда».

Фестиваль проводиться з ініціативи Київського кооперативного інституту бізнесу і права та Київської Трьохсвятительської духовної семінарії за підтримки Центру академічного душпастирства УГКЦ та Департаменту молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (КМДА).

Метою заходу є відродження, збереження і розвиток української культури, утвердження духовних та національних цінностей, поширення духовно-культурних надбань нації, створення умов для підтримки і розвитку студентської творчості.

Участь у VI Міжнародному фестивалі «Студентська коляда – 2021» ім.Любомира Гузара взяли 12 колективів з усіх куточків України та світу:

1. Народний дівочий хор «Ліра» Львівського національного університету ім. І.Франка
  2. Ансамбль семінарійного хору «Благовіст» Івано-Франківської духовної семінарії імені священномученика Йосафата Кунцевича
  3. Народний аматорський фольклорний гурт «Коляда» Богуславського гуманітарного фахового коледжу імені І.С.Нечуя-Левицького
  4. Вокальний ансамбль «Акорд» Державного університету «Житомирська політехніка»
  5. Фольклорний колектив «Веретенце» Київського кооперативного інституту бізнесу і права
  6. Квінтет «Аксіос» Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ
  7. Народний ансамбль пісні і танцю «Черемош» Львівського національного університету ім.Івана Франка
  8. Творчі колективи Львівського національного аграрного університету
  9. Народна капела бандуристок «Зоряниця» Львівського національного університету ім. Івана Франка
  10. Тріо студентів-семінаристів папської Української колегії св.Йосафата Кунцевич, місто Рим (Італія)
  11. Народний камерний оркестр Львівського національного університету ім.Івана Франка
  12. Народний ансамбль народної пісні «Славяне» Гомельського державного технічного університету імені П.О.Сухого

Велична коляда, якою був освячений VI Міжнародний фестиваль імені Любомира Гузара «Студентська коляда», стала піснею молитви і прослави, можливістю осягнути і збагнути велику радість людського єднання і любові!

Дякуємо всім, хто узяв участь та робив цьогорічний дистанційний проєкт разом із нами та запрошуємо до перегляду!

Sc858585hot 1

Scr7474eenshot 1