Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Участь у ІІІ Міжнародному марафоні інклюзивних практик «ІНКЛЮЗИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП» (IP-марафон)

S88t 3

Нещодавно студенти-волонтери Київського кооперативного інституту бізнесу і права на чолі з ректором Ігорем Охріменко та заступником директора коледжу Анною Обриською взяли участь у ІІІ Міжнародному марафоні інклюзивних практик «ІНКЛЮЗИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП» (IP-марафон).

Марафон проходив в режимі онлайн на платформі ZOOM. Участь у IP-марафоні взяли представники різних країн: Україна, Вірменія, Білорусія, Грузія, Казахстан, Киргизія, Нідерланди, Росія, Таджикистан та Узбекистан, а відео прямого ефіру нашої команди переглянули понад 2,1 тисяч користувачів.

Глядачі познайомитися з волонтерами проєкту, дізналися більше про складнощі, які виникали на шляху його реалізації і про те, що надихало рухатися далі.

Участь у прямому ефірі взяла  Оксана Гордійчук, ініціатор Міжнародного інклюзивної конкурсу для школярів і студентів «Точки дотику», в якому команда волонтерів ККІБП отримала головний приз-грант: сертифікат на зйомку документального фільму про проєкт «ДРУЗІ-ЛИСТИ». Вона привітала учасників та побажала наснаги на шляху до втілення планів і задумів.

Прямий ефір можна переглянути за посиланням

PB 2  3  4  5 6