logo

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Участь у ІІІ Міжнародному марафоні інклюзивних практик «ІНКЛЮЗИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП» (IP-марафон)

S88t 3

Нещодавно студенти-волонтери Київського кооперативного інституту бізнесу і права на чолі з ректором Ігорем Охріменко та заступником директора коледжу Анною Обриською взяли участь у ІІІ Міжнародному марафоні інклюзивних практик «ІНКЛЮЗИВНИЙ КАЛЕЙДОСКОП» (IP-марафон).

Марафон проходив в режимі онлайн на платформі ZOOM. Участь у IP-марафоні взяли представники різних країн: Україна, Вірменія, Білорусія, Грузія, Казахстан, Киргизія, Нідерланди, Росія, Таджикистан та Узбекистан, а відео прямого ефіру нашої команди переглянули понад 2,1 тисяч користувачів.

Глядачі познайомитися з волонтерами проєкту, дізналися більше про складнощі, які виникали на шляху його реалізації і про те, що надихало рухатися далі.

Участь у прямому ефірі взяла  Оксана Гордійчук, ініціатор Міжнародного інклюзивної конкурсу для школярів і студентів «Точки дотику», в якому команда волонтерів ККІБП отримала головний приз-грант: сертифікат на зйомку документального фільму про проєкт «ДРУЗІ-ЛИСТИ». Вона привітала учасників та побажала наснаги на шляху до втілення планів і задумів.

Прямий ефір можна переглянути за посиланням

         https://fb.watch/3wGI7Ol5DA/

IMG 4649

IMG 4667

IMG 4659

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 6