Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

На сайті один гість та відсутні користувачі

Юні поетичні таланти серед наших студентів

изображение viber 2021 02 16 17 40 03

Художнє слово – це потужна сила, вогонь і зброя, океан емоцій. Його невичерпна сила дарує насолоду, спонукає до роздумів, допомагає знайти відповіді на різні життєві запитання.

Шляхи митців до літератури бувають досить різними: строкатими, усіяними тернами заборон, довгими або ж навпаки досить швидкими, доленосними. Показово, що вагома частина світових письменників не були літераторами за фахом: хтось опановував медичні науки, хтось – юриспруденцію, економіку, педагогіку тощо. Для нашого інституту є гордістю, що серед студентів нашого навчального закладу є юні літературні таланти, які присвячують себе не лише майбутній професії, а й всебічному творчому розвитку. Зокрема, студент групи 11 ПК Кондратюк Євген пише вірші. Нещодавно відбувся творчий дебют Євгена – перша публікація його поезії в районній газеті «Слово і Час», яка випускається у рідних місцях нашого студента – місті Благовіщенське Кіровоградської області. Євген почав писати вірші з 12 років, спочатку давав читати лише рідним, згодом вирішив оприлюднити свою поезію. Зараз його творчим наставником є доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Бабенко-Жирнова Марина Віталіївна, разом з якою вони працюють над вдосконаленням поетичної метрики, строфіки, над коригуванням певних поезій тощо. Євген не зупиняється на досягнутому: він також випробовує свої творчі здібності у жанрі фентезі, для героїв свого прозового твору, який ще на стадії написання, він розробив унікальну мову з власною абеткою та граматичними законами. У новому творі юний автор піднімає таку актуальну проблематику, як гармонійне співіснування людей і тварин, уміння жити в гармонії з природою. Ми вітаємо нашого студента з його першим творчим дебютом і бажаємо поетичного зростання, натхнення та нових творчих звершень!

изображение viber 2021 02 16 15 39 40

изображение viber 2021 02 16 15 39 39