logo

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Зустріч студентів та викладачів ККІБП з віце-президентом Атлантичної ради України Кокошинським Олегом Аркадійовичем

IMG 3666

18 березня 2021 року в рамках студентського наукового гуртка «Підприємець» кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ККІБП відбулася зустріч з віце-президентом Атлантичної ради України, провідним науковцем, громадським діячем Кокошинським Олегом Аркадійовичем.

Говорили про економічні засади миру і безпеки на прикладі діяльності НАТО, про розвиток особливого партнерства України з НАТО та її участь в місіях НАТО, вплив вступу країни до НАТО на залучення іноземних інвестицій.

На засіданні були присутні ректор ККІБП, д.е.н., професор Охріменко І.В., науково-педагогічні працівники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності: к.т.н. Михайлов С.В., ст.викл. Громова О.О., викладач Кулик А.А. та студенти груп 21 ФК, 31 ТК-ТМК, 11 ТІ, 21КІК.

Зустріч викликала великий інтерес і захоплення. Студенти і викладачі ставили запитання та вели дискусію. Дякуємо Олегу Аркадійовичу за можливість такої зустрічі та сподіваємося на подальшу співпрацю.

IMG 3671

IMG 3685

IMG 3706

IMG 3692

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789