Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

На сайті один гість та відсутні користувачі

Зустріч студентів та викладачів ККІБП з віце-президентом Атлантичної ради України Кокошинським Олегом Аркадійовичем

18 березня 2021 року в рамках студентського наукового гуртка «Підприємець» кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ККІБП відбулася зустріч з віце-президентом Атлантичної ради України, провідним науковцем, громадським діячем Кокошинським Олегом Аркадійовичем.

Говорили про економічні засади миру і безпеки на прикладі діяльності НАТО, про розвиток особливого партнерства України з НАТО та її участь в місіях НАТО, вплив вступу країни до НАТО на залучення іноземних інвестицій.

На засіданні були присутні ректор ККІБП, д.е.н., професор Охріменко І.В., науково-педагогічні працівники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності: к.т.н. Михайлов С.В., ст.викл. Громова О.О., викладач Кулик А.А. та студенти груп 21 ФК, 31 ТК-ТМК, 11 ТІ, 21КІК.

Зустріч викликала великий інтерес і захоплення. Студенти і викладачі ставили запитання та вели дискусію. Дякуємо Олегу Аркадійовичу за можливість такої зустрічі та сподіваємося на подальшу співпрацю.

PB 2  3  4  5 987789