Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Засідання студентського наукового гуртка «Підприємець». 2021

IMG 20210329 102225 009

26 березня 2021 р. відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка «Підприємець» кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Враховуючи теперішній стан карантину, засідання проводилося online у системі ZOOM.

Куратор зустрічі Михайлов Сергій Володимирович, к.т.н., доцент кафедри, на початку засідання привітав присутніх та розказав про те, яким бізнесом вигідно займатись в Україні під час кризи, які знання необхідні, щоб зробити бізнес правильним, ― рентабельним, ефективним, прописаним, системним.

Студенти групи 21 ТК,ТМК представили 10 різнопланових доповідей і презентацій, які розкривали аспекти досліджуваної проблематики:

1. Загальні умови створення підприємництва в Україні (Дмитрук Ярослав).

2. Порядок утворення статутного фонду підприємництва (Завгородній Матвій).

3.Порядок держаної реєстрації підприємництва (Сосновська Анна).

4. Суть і основні розділ статуту підприємництва (Іваненко Владислав).

5. Бізнес-план як інструмент підприємницької діяльності (Поліщук Катерина).

6. Показники підвищення ефективності підприємницької діяльності (Коваленко Юлія).

7. Конкуренція як засіб реалізації підприємництва (Запорожець Влада).

8. Відповідальність суб’єктів підприємництва (Омельченко Анна).

9. Державні підприємства в Україні (Шевкопляс Руслан).

10. Антимонопольна діяльність держави в умовах ринкової економіки (Приліпко Владислав).

У роботі студентського наукового гуртка також взяли участь викладач кафедри Кулик Анна Анастасіївна та фахівець Максюшенко Дар̓я Олексіївна.

Сафонова Віра Євгенівна - завідувач кафедри, д.е.н., професор, підсумувала результати роботи гуртка та побажала усім присутнім плідної наукової роботи та міцного здоров’я.

IMG 20210329 102225 661

IMG 20210329 102225 621