Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Засідання наукового студентського клубу “Balance” на тему “Методика підготовки тез наукової доповіді”

20210329 133354

29 березня 2021 року відбулось онлайн-засідання Наукового студентського клубу “BALANCE” на тему “Методика підготовки тез наукової доповіді”.  На засіданні було розглянуто тему Методика підготовки тез наукової доповіді, з метою виділити доповідачем найбільш цікаві моменти та проблематику дослідження, спрогнозувати можливості дискусії та свою участь у ній, а також навчитися доводити на обґрунтовувати результати наукового дослідження.

Райковська Інна Тадеушівна,  к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування, окреслила типи видань, де публікуються тези наукової доповіді, а також види наукових тез у бухгалтерських наукових дослідженнях. Викладач пояснила, яким чином доповідачеві уникнути страху запитань, некомпетентності, ворожості, страху все забути, помилитися чи показати свій страх.

Лисюк Альона Василівна, к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування, наголосила на необхідності вміння правильно будувати доповідь та відповіді на поставлені питання. Це вміння впливає на розвиток навичок комунікабельності та взаємодії зі співрозмовником, а також дозволяє в майбутньому впевненіше почуватися на співбесідах та при спілкуванні з керівництвом.

В ході проведеного засідання студенти зробили висновок, що виклад наукової доповіді повинен містити актуальну проблематику та подаватися колу слухачів у доступній, зрозумілій формі.

20210329 133454

20210329 133925