Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Студентська науково-теоретична веб-конференція «Етнічна культура сучасного українця»

453453453

29 листопада 2021 р. у Київському кооперативному інституті бізнесу і права у рамках вивчення дисциплін «Культурологія» й «Історія української культури» відбулась студентська науково-теоретична веб-конференція «Етнічна культура сучасного українця» (модератор заходу – викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Паламарчук К.В.).

Ґрунтовні доповіді учасників конференції – студентів 2 курсу Економіко-правового фахового коледжу ККІБП, дали можливість усім присутнім долучитися до вивчення особливостей становлення та розвитку етнокультури української нації, більше дізнатися про феноменом «українство», заглибитися у питання «культуротворчості», більше дізнатися про етапи розвитку вітчизняної культури. Тематика доповідей студентів дозволяла поринути в естетичну красу проявів української культури, здивуватись полікультурності та розмаїттю етнографічних груп, які проживають на теренах України, довідатись про кількість українців у склад світової української діаспори. Слухачам переконливо доводили цінність ведення власного родоводу та систему такої кропіткої праці.

Організатори конференції щиро вдячні учасникам наукового заходу за цікаві доповіді й змістовні презентації і бажають їм подальших наукових успіхів на шляху вивчення української культури.

Костриба Назар, студент групи 21 ЕК

«Етнокультура як частина світової культурної спадщини».

Москаленко Вікторія, Руденко Вікторія, Сидоренко Анжеліна, студенти групи 21 ПК

«Україна та українство в етнокультурних процесах світу».

Терещук Елла, Чепчак Олександр, студенти групи 21 ТК, ТМК

«Етногенез українця».

Галанська Анастасія, студентка групи 21 ЕК

«Етнічне і національне в системі сучасної вітчизняної культури».

Тарасенко Дмитро, Подорожна Єлизавета, Черненко Тетяна, студенти групи 21 ПК

«Національно-етнічне розмаїття української культури».

Макарова Марина, студентка групи 21 ГРК

«Естетичні цінності як чинник гармонізації етнокультурного буття українців».

Стукан Олег, Сірий Максим, студенти групи 21 КІК

«Культуротворчі аспекти формування сучасного українця».

Биструновська Юлія, Загороднюк Яна, студентки групи 21 ЕК

«Родовід як фактор розвитку сучасного українця».

312123

78

79

97