Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.

З 14.05 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою:

м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407;

2) Запис на курси відбувається за умови:
 а) якщо слухач є старшим 15 років;
 б) надсилання електронного листа на ел.адресу
yavorska_d@ukr.net з детальною інформацією про слухача: прізвище та ім’я, рік народження, мобільний телефон.
Вивчення польської мови за зручним для вас графіком: денні та вечірні групи буднього дня, групи вихідного дня, інтенсивні курси, індивідуальні заняття очні та по skype.
в) внесення резерваційної оплати місця в групі до дати вказаної у листі-відповіді на електронну заявку слухача. У випадку не явки на перше заняття, резерваційна оплата не повертається і не переноситься на майбутні записи;

3) Повна оплата за курс здійснюється на першому занятті і становить:
 а) 2800 грн (три тисячі  гривень) за 1 рівень:А1-А2-В1-В2
Індивідуальні заняття очні та по skype за домовленістю.

Вартість складання кваліфікованого іспиту за рівнем В1 або В2 – 60 євро. Період вкладання: 22-27.07.2018 р.

4) Вартість курсу включає в себе:
 а) проведення аудиторних занять, занять по skype з викладачем польської мови; на кожний рівень виділяється 120 год;
 б) навчальні матеріали;
 в) кваліфікаційний тест на останньому занятті;
 г) cертифікат про закінчення курсів польської мови організованих Університетом Економіки у м. Бидгощ та ККІБП, а також отримання відповідного рівня (А1-А2-В1-В2).

5) Групи налічують 10 осіб

6) У випадку, якщо у групу не записалось достатньої кількості осіб, Університет Економіки у м. Бидгощ та ККІБП залишають за собою право зміни терміну початку занять за погодженням сторін або зменшення групи.

7) Записатись на демонстраційне заняття до запису на курси можна, відправивши запит на електронну
адресу:  yavorska_d@ukr.net

8) Відмовитись від курсу з поверненням коштів не можна. Невідвідування занять не є підставою до повернення коштів.

9) Переведення в іншу групу можливе лише за умови значного пропуску занять за станом здоров’я. Група, в яку ви записуєтесь є групою, яку ви будете відвідувати. Переведення не здійснюється з причини “зручніше добиратись”, “ви набираєте групу у більш зручний для мене час” тощо.

10) Університет Економіки у м. Бидгощ та ККІБП зберігають за собою право відмовити слухачуу відвідуванні курсів з причин неповаги до викладача або інших слухачів курсів, а також систематичного порушення дисципліни занять.

11) Курс завершується кваліфікаційним тестом. У випадку успішного написання тесту та проходження співбесіди, слухач отримає Сертифікат про закінчення курсів польської мови, організованих Університетом Економіки у м. Бидгощ, а також отримання відповідного рівня. У випадку негативного результату тесту, відвідувач може безкоштовно перескласти іспит 1 (один) раз.

12) Університет Економіки у м. Бидгощ і ККІБП зберігають за собою право використовувати фото та відеоматеріали, зроблені під час занять з метою популяризації інформації про курси.

Контакти:

Харинович-Яворська Діана Октавіанівна