Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

УВАГА! Підготовка до ЗНО на базі ККІБП!

УВАГА!

Підготовка до ЗНО на базі ККІБП!

Оголошується набір на 5-місячні курси підготовки до проходження завнішнього незалежного оцінювання

з української мови та літератури

Початок занятть: з 12 листопада 2018 р.

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить освітню діяльність, пов’язану з підготовкою до вступу у вищі заклади освіти та проходженням зовнішнього незалежного оцінювання.

До складу слухачів підготовчих курсів зараховуються учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, випускники училищ, шкіл, ліцеїв, гімназій, студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Навчання на курсах здійснюється згідно з програмами зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/

Зарахування до складу слухачів здійснюється на підставі укладеного договору про надання освітньо-консультативної послуги та оплати за місяць або повний курс навчання.

Оплата за підготовчі курси

Місячна вартість дисципліни «Українська мова та література» – 600 грн. Вартість за повний курс (листопад-квітень) – 3000 грн.

Оплата за підготовчі курси вноситься за наступними реквізитами:

Отримувач платежу: Київський кооперативний інститут бізнесу і права

Код ЄДРПОУ: 01788243

Установа банку: АТ «Райффайзен Банк Аваль» м.Київ

МФО: 380805

Р/р: 26006313766

Призначення платежу: за освітньо-консультативні послуги (ПІБ слухача курсів)

Адреса приймальної комісії:

м. Київ, вул. Ломоносова, 18, каб. 105