Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

УВАГА! Підготовка до ЗНО на базі ККІБП!

УВАГА!

Підготовка до ЗНО на базі ККІБП!

Оголошується набір на 5-місячні курси підготовки до проходження завнішнього незалежного оцінювання

з української мови та літератури

Початок занятть: з 12 листопада 2018 р.

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить освітню діяльність, пов’язану з підготовкою до вступу у вищі заклади освіти та проходженням зовнішнього незалежного оцінювання.

До складу слухачів підготовчих курсів зараховуються учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, випускники училищ, шкіл, ліцеїв, гімназій, студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Навчання на курсах здійснюється згідно з програмами зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/

Зарахування до складу слухачів здійснюється на підставі укладеного договору про надання освітньо-консультативної послуги та оплати за місяць або повний курс навчання.

Оплата за підготовчі курси

Місячна вартість дисципліни «Українська мова та література» – 600 грн. Вартість за повний курс (листопад-квітень) – 3000 грн.

Оплата за підготовчі курси вноситься за наступними реквізитами:

Отримувач платежу: Київський кооперативний інститут бізнесу і права

Код ЄДРПОУ: 01788243

Установа банку: АТ «Райффайзен Банк Аваль» м.Київ

МФО: 380805

Р/р: 26006313766

Призначення платежу: за освітньо-консультативні послуги (ПІБ слухача курсів)

Адреса приймальної комісії:

м. Київ, вул. Ломоносова, 18, каб. 105