Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

УВАГА! Підготовка до ЗНО на базі ККІБП!

УВАГА!

Підготовка до ЗНО на базі ККІБП!

Оголошується набір на 5-місячні курси підготовки до проходження завнішнього незалежного оцінювання

з української мови та літератури

Початок занятть: з 12 листопада 2018 р.

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить освітню діяльність, пов’язану з підготовкою до вступу у вищі заклади освіти та проходженням зовнішнього незалежного оцінювання.

До складу слухачів підготовчих курсів зараховуються учні випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів, випускники училищ, шкіл, ліцеїв, гімназій, студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права.

Навчання на курсах здійснюється згідно з програмами зовнішнього незалежного оцінювання Українського центру оцінювання якості освіти http://testportal.gov.ua/

Зарахування до складу слухачів здійснюється на підставі укладеного договору про надання освітньо-консультативної послуги та оплати за місяць або повний курс навчання.

Оплата за підготовчі курси

Місячна вартість дисципліни «Українська мова та література» – 600 грн. Вартість за повний курс (листопад-квітень) – 3000 грн.

Оплата за підготовчі курси вноситься за наступними реквізитами:

Отримувач платежу: Київський кооперативний інститут бізнесу і права

Код ЄДРПОУ: 01788243

Установа банку: АТ «Райффайзен Банк Аваль» м.Київ

МФО: 380805

Р/р: 26006313766

Призначення платежу: за освітньо-консультативні послуги (ПІБ слухача курсів)

Адреса приймальної комісії:

м. Київ, вул. Ломоносова, 18, каб. 105

Тел. (044)258-20-29

E-mail:rector@kkibp.edu.ua

Вітання!

d1qtmutz

Вельмишановні працівники навчального закладу, дорога наша студентська молоде!

Щиросердечно вітаю Вас з Новим роком і Різдвом Христовим!

Невтомний господар-час уже передав естафету новому 2019 року!. Нехай він увійде до Вашої оселі з добрими і радісними колядниками, принесе мир і злагоду, наповнить Ваші серця вірою, надією та оптимізмом!

Налаштовуймося на високе і чисте, на вічне і глобальне, піднімаймось у своїх помислах і вірі на вселенську висоту, у різдвяний простір і пишаймося тим, що ми – Українці. Щасливих Новорічних і Різдвяних свят!

З повагою, ректор

Тетяна Камінська