logo

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Податкова знижка на навчяння

изображение viber 2020 12 22 23 44 17

Архів Новин

День відкритих дверей в ККІБП

Перед абітурієнтами 2023 року привітно відкрились двері Київського кооперативного інституту бізнесу і права та Економіко – правового коледжу ККІБП. Колектив навчального закладу в останню суботу кожного місяця практикує проведення таких зустрічей. Майбутні студенти разом з батьками знайомляться з науково – методичною та матеріально-технічною базою, спілкуються з адміністрацією та викладачами . На жаль, більшість бажаючих вступити на навчання мають змогу вийти на зв'язок в онлайн – режимі, а частина  - відвідують навчальний заклад безпосередньо. Перед абітурієнтами виступав ректор ККІБП Охріменко І.В., який наголосив на перевагах навчання саме в нашому навчальному закладі.

Відбулося останнє в цьому навчальному році он-лайн засідання наукового гуртка «Підприємець» на тему : «Економіка та підприємництво в умовах воєнного часу»

25 травня 2023 року відповідно до плану роботи наукового гуртка «Підприємець» відбулось засідання у форматі on-line на тему: «Економіка та підприємництво в умовах воєнного часу» (організатор – старший викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Громова Орина Олександрівна). У роботі наукового гуртка взяли участь студенти груп 21 ТК, ТМК, 11 ТІ . На засіданні були присутні викладачі кафедри: завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Сафонова В. Є.; кандидат економічних наук, доцент Стасіневич С. А.; кандидат економічних наук, доцент Лемещенко Н.М.; викладачі кафедри Леонідова Н.М., Кулик А.А.

Круглий стіл

25 травня 2023 року відбувся круглий стіл на тему: «Сім’я як основа патріотичного виховання» за участі студентів групи 31 ПІ та 41 ПІ під керівництвом викладачів кафедри права Найди І.В. та Зіньової О.С. Учасники обговорили важливу роль сім'ї у формування патріотизму, особливо в умовах російсько-української війни. Учасники круглого столу впевнені, що основні риси людини формуються завдяки вихованню батьками, які мають прищепити найкращі риси, в тому числі любов, відданість своїй Батьківщині, в будь-який момент стати на захист її суверенітету та територіальної цілісності.

НАУКОВО-ПОПУЛЯРНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ДЕНЬ МОЛОДІЖНОЇ НАУКИ – 2023»

18 травня відбулася науково-популярна конференція «День молодіжної науки – 2023», організована Радою молодих вчених Київського кооперативного інституту бізнесу і права з метою популяризації наукових здобутків студентів, аспірантів та молодих вчених. Учасників конференції привітав ректор Київського кооперативного інституту бізнесу і права Ігор Охріменко, який зазначив важливість відстоювання наукового фронту в умовах війни та побажав успіхів молодим науковцям. До привітань приєдналася голова Ради молодих вчених Юлія Руденко, яка модерувала захід.

ТРЕНІНГ «ТАКТИЧНА МЕДИЦИНА ДЛЯ ЦИВІЛЬНОГО НАСЕЛЕННЯ»

11-12 травня двадцять шість викладачів та студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права взяли участь у тренінгу «Тактична медицина для цивільного населення». Тренінг провели інструктори Гліб, Ольга та Наталія за фінансової підтримки Americares, UMC Ukraine Medical Consortium IRM Polish Institute for Emergency Medicine за ініціативи завідувача бібліотеки Юлії Руденко.

Завершальний етап курсів підвищення кваліфікації

На кафедрі харчових технологій відбулись підсумкові практичні заняття  - екзамен курсів підвищення кваліфікації з професії «Кухар». Головне завдання курсів підвищення кваліфікації професій - дати можливість освоїти нову професію або підвищити рівень знань по вже наявній спеціальності. Також важливий час занять, особливо для людей, які цінують свій час або мають щільний графік дня. Студенти даного курсу займаються після трудового свого робочого дня і з натхненням та творчістю створюють кулінарні шедеври.

Пошук по сайту

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

PB 2  3  4  5 987789