logo

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

SITE MAP

Official group

  

Clock

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Sports clubs

Really Simple Calendar

Now online

We have 49 guests and no members online

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Посвята в студенти ККІБП під переможну енергетику військових маршів

изображение viber 2022 09 05 16 58 31 499

У цьогорічний День Знань наш навчальний заклад радо зустрічав студентів-вступників 2022 року. Зібравшись родинним колом, викладачі, батьки, студенти у непростий для держави час приймали доленосні рішення для зраненого війною покоління нашої молоді. Відбулася зустріч студентів з кураторами груп, викладачами та адміністрацією навчального закладу. Було узгоджено регламент організації навчально-виховного процесу, доведено до відома вступників та їх батьків методики надання освітніх послуг та контролю за якістю навчальних досягнень в період дистанційної роботи.

Read more...

Участь к.е.н., доцента кафедри обліку і оподаткування І.Т. Райковської у вебінарі “Стратегічний консалтинг та бізнес планування” від команди Crowe Mikhailenko як важлива складова удосконалення освітніх програм спеціальності “Облік і оподаткування”

vvv1

21 липня 2022 року к.е.н., доцент кафедри обліку і оподаткування І.Т. Райковська прийняла участь у вебінарі “Стратегічний консалтинг та бізнес планування” від команди Crowe Mikhailenko – об’єднання професіоналів, які володіють унікальним досвідом у наданні професійних послуг та у загальному супроводі бізнесу клієнтів.

Команда Crowe Mikhailenko займає лідируючі позиції як на українському, так і на міжнародному ринку завдяки високоякісній роботі та участі у законодавчому процесі та входить до складу компанії Crowe LF Ukraine, яка є членом міжнародної мережі Crowe Global, що є восьмою за розміром аудиторською мережею в світі і має більше 250 незалежних аудиторських і консультаційних компаній в 130 країнах світу.

Read more...

Участь викладачів кафедри обліку і оподаткування у вебінарі “Відпустки під час війни: 20+ порад кадровику” від цифрового видавництва MCFR

ccc1

21 липня 2022 року викладачі кафедри обліку і оподаткування д.е.н., проф.. В.А. Шпак, к.е.н, доцент І.Т. Райковська, к.е.н., доцент Л.В. Білозор, к.е.н., доцент Р.Ю. Овчарик, ст. викладач С.В. Бобошко прийняли участь у вебінарі “Відпустки під час війни: 20+ порад кадровику”, проведеним експертом із трудового права Іриною Житковою. Організатором є цифрове видавництво MCFR, яке є провідним спеціалізованим видавництвом України. Видавництво займається інформаційною підтримкою професіоналів, випускає спеціалізовані журнали (у друкованому та електронному вигляді), експертно-правові системи та програми, проводить семінари та курси підвищення кваліфікації. До їхньої мережі спеціалізованих сайтів щомісячно звертаються мільйони фахівців з різних галузей.

Read more...

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО СТУДЕНТСЬКОГО КЛУБУ “BALANCE” НА ТЕМУ “ЯК САМОСТІЙНО СКЛАСТИ БІЗНЕС-ПЛАН: ІНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ-МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ ТЕЗ НАУКОВОЇ ДОПОВІДІ”

zzz1

24 березня 2022 року відбулось онлайн-засідання Наукового студентського клубу “BALANCE” на тему “Як самостійно скласти бізнес-план: інструкція для підприємців”, на якому було розглянуто особливості та структуру бізнес-плану, за допомогою якого ви будете чітко уявляти цілі проекту, бюджет і час на його реалізацію, сильні і слабкі сторони, ризики і терміни окупності.

Read more...

Search

Announcement

Шановні освітяни!

Шановні освітяни!

Цьогоріч наше професійне свято затьмарене війною, яку розв’язала російська федерація проти суверенної держави. Наш навчальний заклад з перших днів агресії, як...

Безкоштовний доступ до Research4Life...

Безкоштовний доступ до Research4Life...

Київський кооперативний інститут бізнесу і права отримав безкоштовний доступ до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life. Через портал Research4L...

Contacts

Tel: (044) 258-20-29
Tel: (044) 257-50-94
Tel: (044) 257-52-12
Tel: (044) 257-70-91

 

E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.


18, Lomonosova Street

Kyiv, 03022

Road map


Write to us

PB 2  3  4  5 987789