Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Правила користування

Права та обов’язки читачів

Читачі мають право:

• отримувати в тимчасове користування наукову, навчальну, художню, довідкову, методичну літературу з фонду бібліотеки;
  • отримувати консультативну допомогу в пошуку та виборі джерел інформації;
  • брати участь у заходах, що проводить бібліотека.
  1. Перед записом у Бібліотеку читач повинен ознайомитися з правилами користування Бібліотекою і підтвердити своє зобов’язання їх неодмінного виконання підписом в читацькому формулярі.
  2. Навчальна література видається студентам на абонементі за списками, які подають старости груп, на семестр або на навчальний рік в кількості, що відповідає навчальним планам і програмам.
  3. Науково-методична література видається науковим та науково-педагогічним працівникам строком на один навчальний рік.
  4. Рідкісні та цінні видання, альбоми, атласи, енциклопедії, інші довідкові видання, а також поодинокі примірники, книжки підвищеного попиту, видання на електронних носіях видаються лише в читальній залі.

Читачі зобов’язані:

• дотримуватись правил користування Бібліотекою;
  • дотримуватися тиші у читальній залі та інших приміщеннях бібліотеки;
  • дбайливо ставитися до книг, не перегинати сторінок при читанні, не робити в книзі будь-яких позначок та підкреслень;
  • не виносити із приміщення читальної зали літературу з бібліотечного фонду без дозволу бібліотекаря;
  • оберігати книги від псування, своєчасно повертати їх до Бібліотеки.
  1. Відповідальність за книгу несе читач, який користувався нею останнім.
  2. При отриманні літератури читач має ретельно проглянути її і, якщо виявить якийсь дефект, – повідомити бібліотекаря, який зобов’язаний зробити на виданні відповідні службові позначки.
  3. На початку кожного навчального року всім читачам необхідно перереєструватися у Бібліотеці. Читачам, що мають борги перед Бібліотекою за минулий рік, у новому навчальному році книги не видаються.
  4. При затриманні читачем книги понад встановлений термін без поважних причин, бібліотекар зобов’язаний зробити зауваження і попередити читача, що при повторному порушенні правил, він буде позбавлений права користування Бібліотекою.
  5. В кінці навчального року всі читачі зобов’язані повернути книги в Бібліотеку (до 25 червня поточного року).
  6. Кожен студент або співробітник інституту, що вибуває з навчального закладу, повинен одержати в обхідному листі відмітку завідуючого бібліотекою про повернення книг для одержання документів у відділі кадрів і остаточного розрахунку в бухгалтерії інституту.
  7. Читачі, що втратили книги з бібліотечного фонду, або завдали їм непоправної шкоди, повинні замінити їх відповідно такими ж.
  8. При неможливості заміни, читач повинен зробити якісну ксерокопію цього видання, або замінити видання (за визначенням завідувача бібліотеки) рівноцінним за змістом і вартістю при умові застосування ринкових цін.
  9. Читачі, що завдали бібліотечному фондові збитків, несуть матеріальну, адміністративну, або кримінальну відповідальність згідно з чинним законодавством України.
  10. Всі випадки злісних порушень читачами правил користування Бібліотекою, розглядаються ректором інституту за доповідною завідувача бібліотеки, для визначення дисциплінарного стягнення – позбавлення права користування всіма пунктами видачі навчальної літератури на термін, що визначається адміністрацією Бібліотеки.

Травень 2021

PB 2  3  4  5 987789