Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

До уваги студентів!

Архів Новин

СОБОРНА МАТИ УКРАЇНА – ОДНА ДЛЯ ВСІХ, ЯК ОБЕРІГ

22 січня, у день проголошення в 1919 р. Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, в Україні відзначається День Соборності. Студенти групи 21 ПК на чолі з куратором к.і.н., доцентом кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Руденко Ю.М. приєдналися до відзначення свята та провели історичну панель «Соборна мати Україна – одна для всіх, як оберіг». Під час івенту студенти-правовики створили «живий ланцюг» єднання, який символізує соборність українського народу. Наприкінці заходу закріпили та перевірили здобуті знання за допомогою тематичної вікторини.

Нагородження переможців Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко

11 січня 2022 року в Міністерстві освіти і науки України відбулося урочисте вручення дипломів переможцям Міжнародного міждисциплінарного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко. Спеціальною темою 2021 року стало осмисленнялокальної історії в контексті епохи Голодомору-геноциду українського народу. За підсумками конкурсу Єлізавета Боклан (група 11 ПК) отримала диплом ІІІ ступеня та винагороду дві тисячі гривень на подальше поглиблення й поширення результатів наукової і творчої діяльності в царині вивчення проблематики Голодомору. Тетяна Давиденко (група 21 ПК) та Уляна Сікан (група 11 ХК) отримали дипломи учасників конкурсу. Кандидат історичних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Юлія Руденко нагороджена дипломом наукового керівника переможця конк

Завершуємо рік відзнаками

24 грудня 2021 року відбувся «Молодіжний саміт», зорганізований Департаментом молоді та спорту КМДА. Метою заходу було налагодження подальшої співпраці Департаменту з молодіжними організаціями та підвищення ефективності спільної роботи. Окрім того відбулося і підбиття підсумків роботи за2021рік, було відзначено найактивнішу молодь столиці, кращі проєкти, які сприяли розвитку молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

Відкрийте серце для добра!

20 грудня 2021 року студенти на чолі із заступником директора з навчально-виховної роботи  Анною Обриською та Головою Центру академічного Душпастирства УГКЦ о.Ярославом Павлюком вирушили у благодійну поїздку на Чернігівщину. Уже шостий рік волонтерська команда Київського кооперативного інституту бізнесу і права підтримує тісні дружні зв‘язки з вихованцям Удайцівського навчально-реабілітаційного центру.  Цього разу поїздка була особливою, адже і дітям, і студентам так не вистачало дружнього живого спілкування.

Участь викладачів кафедри соціально-гуманітарних дисциплін у Міжнародному українсько-польському стажуванні.

Протягом листопада-грудня 2021 р. викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Прудченко Інна Іванівна, Бабенко-Жирнова Марина Віталіївна та Руденко Юлія Миколаївна пройшли Міжнародне українсько-польське стажування «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід». Керівник міжнародної програми стажування: Валєри Окуліч-Казарін, доктор габілітований, МВА, професор Вроцлавського університету природничих наук (Польща). Організатори: Фундація «Зустріч» (Польща), Кафедра Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету (Польща), Центр розвитку кар’єри ГО «Соборність» (Україна), Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (Україна). Дане онлайн-стажування тривало більше місяця і включало в себе чудово розроблений

В очікуванні новорічних свят

17 грудня 2021 року на кафедрі харчових технологій відбувся феєричний захід, присвячений сервіруванню новорічного столу. Під час підготовки до новорічних свят слід продумати не тільки те, які страви приготувати, а й про те, як сервірувати стіл. Щоб новорічний стіл мав святковий й гармонійний вигляд, у його оформленні краще не використовувати більше трьох кольорів і їх відтінків. Дуже зручно, що кольори символу прийдешнього 2021 року загалом є традиційними для новорічного сервірування.

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

PB 2  3  4  5 987789