logo

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 45 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Конференція "Стабілізація соціально-економічної та фінансової ситуацій в період активної військової агресії "

Шановні студенти, аспіранти, докторанти та викладачі!

 

 

Запрошуємо Вас взяти участь у

науково-практичній конференції

 

"Стабілізація соціально-економічної та фінансової ситуацій

в період активної військової агресії"

 

яка відбудеться 30 листопада 2022 року

 

Секції конференції:

  1. Адаптація та підтримка розвитку підприємництва в умовах війни.
  2. Підтримка та стабілізація фінансового сектора та фінансових ринків в умовах військового стану.
  3. Інформатизація та перехід на дистанційні системи обліку і оподаткування бізнес-процесів.
  4. Трансформація правового середовища національно-економічної системи  в умовах сучасних економічних реалій.

 

Офіційні мови конференції:

українська, англійська

Форма проведення конференції: дистанційна (без особистої участіon-line)

Для своєчасного формування програми конференції і збірника матеріалів необхідно до 30 листопада 2022 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надіслати:

-           тези для публікації;

-           заявку на участь у конференції;

-           відскановану копію платіжного документа про сплату організаційного внеску.

Тема листа – тези на конференцію.

Назва файлу: Прізвище першого автора_номер секції_назва документу (приклад: Bozhko_1_tezy; Bozhko_1_zayavka; Bozhko_1_oplata).

Вартість участі в конференції складає 75 грн. за повну або неповну сторінку. Обсяг тез 2-4 сторінки.

 

Реквізити для оплати тез:

Оплата здійснюється на карту ПриватБанку 5457 0822 2584 3478

Одержувач: Кравцова Людмила Леонідівна.

Призначення платежу: «за участь в конференції КФБСС (зазначити прізвище та ініціали учасника).

 

Вимоги до оформлення тез:

Набір тексту тез виконується у редакторі Microsoft Word у форматі “doc” або “rtf”: шрифт – TimesNewRoman; розмір кегля – 14; міжрядковий інтервал –1,0; розміри: абзацу – 1,25 см; поля верхнього, нижнього і лівого та правого – 2,0 см.

Обсяг тез наукової доповіді – 2-4 сторінки.

Кількість співавторів тез – не більше двох.

У тексті тез допускається включення таблиць і рисунків.

Формули подають за допомогою вбудованого редактора формул MSEquation курсивом і нумерують з правого боку.

Рисунок подають як єдиний графічний об’єкт (чорно-білий).

Таблиці, рисунки виконують вбудованим редактором Microsoft Word і розміщують посередині.

Рубрикація тез доповідей повинна містити наступні дані:

-        УДК (у лівому верхньому кутку перед відомостями про авторів);

-        назва секції;

-        прізвище й ініціали автора й співавторів; вчене звання або науковий ступінь (для осіб, які його мають), посада; для студентів та аспірантів прізвище,  ініціали, вчене звання та науковий ступінь наукового керівника (шрифт напівжирний, вирівнювання по правому краю).

-        назва тез  (шрифт напівжирний, вирівнювання по центру);

-        текст доповіді;

-        список використаної літератури надавати непотрібно або (TimesNewRoman, 12 курсів) оформлювати відповідно до встановлених вимог (див. «Бюлетень ВАК України»).

Увага! При підготовці тез доповідей оргкомітет переконливо просить дотримуватися тематичних напрямів конференції, вимог до їх оформлення та надсилати матеріали в установлений термін з підтвердженням сплати оргвнеску. У разі порушення оргвнесок не повертається.

 

 

Довідкова інформація

Координатор заходу:  Кравцова Людмила Леонідівна, тел.: 066-450-8216

Відповідальний за прийом тез: Мазурчик Ольга Василівна.: 099-603-68-66

 

Зразок оформлення тез

Архів Новин

Тематичний семінар «ЗСУ – форпост безпеки в Європі»

З нагоди чергової річниці Дня Збройних Сил України 2 грудня студенти групи 41ПК, під керівництвом доцента кафедри права Калініченка О.Ф. провели семінар на тему: «ЗСУ- оплот безпеки в Європі». Доповідачами із зазначеної тематики були обговорені питання рейтингу ЗСУ в європейському просторі, використання сучасних технологій в веденні війни та досвід українських військовослужбовців для армій європейських держав.

Відео-практикум "Мобілізація" в Україні під час воєнного стану

23 листопада 2022 року доцентом кафедри права Калініченком О.Ф. був проведений відео-практикум з групою 41ПК на тему: «Мобілізація в Україні під час воєнного стану». Захід здійснено в рамках вивчення навчальної дисципліни =Практичне право=. Мета заходу: набуття студентами-правниками навичок індивідуальної роботи з майбутніми клієнтами та структуризація професійної риторики для подальшої професійної діяльності.

Факапи ресторанних мереж і франшиз

29 листопада 2022року викладачі кафедри харчових технологій та студенти спеціальності 181 Харчові технології мали змогу відвідати онлайн-лекцію-зустріч провідних рестораторів України. Основною темою обговорення було спрямування напрямку розвитку українського ресторанного бізнесу як в Україні, так і поширення українських брендів за кордоном (Польща, Чехія, Туреччина, Німеччина). Роман Кирилович, співзасновник консалтингової компанії ФРАНЧ («Львівський круасан» один із складових), зауважив, що головне у фрайчайзингу – це  розвиток підприємництва в країні. Франшизи пропонують більш простий, вигідний і менш ризикований спосіб розвитку бізнесу. Наразі в Україні зараз тільки 144 кафе «Львівський круасан». Звичайно, велика частина більше знаходиться в Західній Україні, але і в центральній та півн

ДРУГИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ «СИЛА ПАМ’ЯТІ: МОЛОДЬ ГОВОРИТЬ ПРО ГОЛОДОМОР»

26 листопада, у день вшанування пам’яті жертв Голодомору, відбувся Другий всеукраїнський форум «Сила пам’яті: молодь говорить про Голодомор». Проєкт є частиною Міжнародної гуманітарно-просвітницької програми «Голодомор: пам’ять в ім’я майбуття», мета якої – системна реалізація важливих наукових, просвітницьких і соціальних проєктів, спрямованих на збереження пам’яті про Голодомор – геноцид українського народу і формування на цій основі в молоді поваги до людської гідності і головного людського права – права на життя.

СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР «ВІДБУДОВА УКРАЇНИ ТА ЇЇ РОЗВИТОК ЯК ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ДЕРЖАВИ»

22 листопада відбувся студентський науковий онлайн-семінар «Відбудова України та її розвиток як європейської держави», організований Радою молодих вчених Київського кооперативного інституту бізнесу і права. Робота семінару передбачала тематичні напрямки: економічне становище в Україні: аналіз і розвиток; захист прав і свобод громадян України; стабілізація торгівельних відносин і ведення бізнесу в Україні; ресторанний ринок України: що буде далі?; українське націєтворення; стан і перспективи розвитку інформаційних технологій в Україні; розвиток обліково-аналітичних процедур в інформаційному забезпеченні сталого розвитку економіки України.

АЮРВЕДИЧНА ДІЄТОЛОГІЯ

22 листопада 2022року викладачі кафедри харчових технологій були учасниками лекції на тему "Аюрведична дітологія. Здоров.я через усвідомлене харчування" під організацією Ганни Осипенко - спеціаліста центрів здоров.я Аюрведа - 192, лікаря - дієтолога. Аюрведі – багато століть. Термін походить від двох слів на санскриті: आयु "āyu" – "знання" – та वेद "veda" – "життя". Тобто "знання про життя". Перші згадки про Аюрведу знаходимо в "Атхарваве́ді" – одній з чотирьох священних книг індуїзму й першій давньоіндійській книзі з медицини.

Пошук по сайту

Оголошення

Конференція "Стабілізація соціально-економічної та фінансової сит...

Шановні студенти, аспіранти, докторанти та викладачі! Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній конференції "Стабілізація соціально-економічн...

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ...

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь в роботі Міжнародної науково-практичної конференції "Людина і війна: соціально-правові аспекти сьогод...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789