logo

VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Архів Новин

Студентка групи 21 ПК Єлізавета Боклан – переможець VII Міжнародного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко

  10 січня в Міністерстві освіти і науки України відбулося нагородження переможців VII Міжнародного конкурсу наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко.Організаторами конкурсу стали Український науково-дослідний та освітній центр вивчення Голодомору (HRECinUkraine), Міністерство освіти і науки України, Науково-освітній консорціум з вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету,Інституту історії України НАН України.

Участь Ю.М. Руденко у Всеукраїнському методичному семінарі для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор та інші геноциди»

9 січня відбувся 11-й Всеукраїнський методичний семінар для освітян «Нова українська школа: навчання/знання про Голодомор та інші геноциди» – шкільна історична освіта в часи російсько-української війни, організований Українським науково-дослідним та освітнім центром вивчення Голодомору (HRECinUkraine), Науково-освітнім консорціумом вивчення Голодомору (HREC) при Канадському інституті український студій університету Альберти, Міністерством освіти і науки України, Інститутом історії України НАН України. Учасницею семінару стала к.і.н., доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Ю.М. Руденко.

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА "АУДИТОР"

28 грудня 2022 року відбулось онлайн-засідання Наукового гуртка кафедри обліку та оподаткування “Аудитор” на тему “:Аудит первинних документів на основі фактичних даних підприємства (частина 2)”, на учасники розглядали методи аудиту первинних документів, склад первинних документів, значення первинних документів у зборі аудиторських доказів. Керівник гуртка доцент Овчарик Роман Юрійович наперед сплановано і обґрунтовано на основі первинних документів фактичного підприємства організував практичний кейс, що охарактеризував роботу аудитора.

Студенти - харчовики підводять підсумки на засіданні гуртка «Ресторатор»

Навчальні будні завершують цей 2022 рік, а найкращі студенти кафедри харчових технологій задають оптимістичний настрій на наступний 2023 рік. На засіданні студентського наукового гуртка «Ресторатор», що відбувся 26 грудня 2022 року, студенти представили свої сервірування та святкові приготування до Нового року.

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТКА “ФІНАНСОВИЙ АНАЛІТИК” НА ТЕМУ “Методи аналізу господарської діяльності: факторний аналіз”

22 грудня 2022 року відбулось онлайн-засідання Наукового студентського гуртка “Фінансовий аналітик” на тему “Методи аналізу господарської діяльності: факторний аналіз”, на якому лекторкою к.е.н., доцентом, завідувачем кафедри обліку і оподаткування Райковською І.Т. було відмічено, що метод аналізу господарської діяльності – це науково обґрунтована система теоретико-пізнавальних категорій, принципів, способів та спеціальних прийомів дослідження, які дають змогу приймати ефективні управлінські рішення. Особливістю методу аналізу господарської діяльності є те, що всі процеси досліджуються у взаємозв'язку та динаміці. Лекторка акцентувала увагу на тому, що метод аналізу господарської діяльності передбачає: використання системи показників, які характеризують діяльність підприємства; визначе

ЗАСІДАННЯ НАУКОВОГО СТУДЕНТСЬКОГО КЛУБУ “BALANCE” НА ТЕМУ “Бухгалтерський облік: сутність і значення”

19 грудня 2022 року відбулось онлайн-засідання Наукового студентського клубу “BALANCE” на тему “Бухгалтерський облік: сутність і значення”, на якому було розглянуто поняття та характеристика видів господарського обліку, склад користувачів облікової інформації, мету, завдання і функції бухгалтерського обліку, об'єкти, предмет та суб’єкти бухгалтерського обліку, метод бухгалтерського обліку, вимірники, що застосовуються в обліку, принципи бухгалтерського обліку.

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789