Циклові комісії

Циклова комісія гуманітарних та соціальних дисциплін

Голова циклової  комісії:  Миндюк М.Д. –спеціаліст вищої категорії, викладач – методист.

Члени циклової комісії:

Прудченко І.І. – кандидат педагогічних наук, доцент;

Нечаюк Л.Г. – кандидат філологічних наук; 

Клименко О.Ф. -спеціаліст вищої категорії, викладач – методист;

Проневич Т.М. -  спеціаліст вищої категорії, старший викладач;

       Пушняк О.А. – спеціаліст вищої категорії, вчитель–методист;

       Ламська О.В. – спеціаліст вищої категорії;

Сов'як В.В. – спеціаліст вищої категорії;

Редько Ю.О. – спеціаліст ІІ категорії;

Паламарчук К.В. – спеціаліст;

Розводовська Т.С.– спеціаліст;

Кравченко О.В.– спеціаліст;

Ільницька О.А. – спеціаліст;

Приблуда Л.М.– спеціаліст;

Розводовська Т.С. – спеціаліст;

Яхниця Ю.М – спеціаліст;

Набока А.І. – спеціаліст.

Циклова комісія природничо-математичних дисциплін

Голова циклової  комісії:   Маятіна Н.В. – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист.

Члени циклової комісії:

Ремесло В.Я. – кандидат військових наук, доцент;

Шнедович О.А. – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист;

Красноок С.А. – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист;

Пархомчук С.М. – спеціаліст вищої категорії;

Базалійська О.В.–   спеціаліст вищої категорії;

Бєльська Н.П. – спеціаліст вищої категорії;

Ворона Л.В. – спеціаліст І категорії;

Мирутенко Л.В – спеціаліст І категорії;

РуденкоД.С. – спеціаліст ІІ категорії;

Ревчук О.В.  – спеціаліст;

Кокошинський В.В. – спеціаліст;

Мазурик В.М.  – спеціаліст.

Циклова комісія правознавчих дисциплін

Голова циклової  комісії: Зіньова О.С. –  спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Члени циклової комісії:

Андрущенко Л.В. – кандидат юридичних наук, спеціаліст вищої категорії;

Гаращенко Л.П. – кандидат юридичних наук, доцент;

Колінько О.О. – кандидат юридичних наук;

Калініченко О.Ф. – кандидат юридичних наук;

Возник М.В. – кандидат юридичних наук;

Терещенко Л.В. – кандидат юридичних наук;

Найда І.В. – спеціаліст;

Озарків І.Д. – спеціаліст;

Жарко О. Г.  – спеціаліст.

Циклова комісія обліково-економічних дисциплін

Голова циклової  комісії:  Бобошко С.О. – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист;

Члени циклової комісії:

Білозор Л.В. – кандидат економічних наук, доцент;

Бражна Л.В. – кандидат економічних наук;

Гойло Н.В. – кандидат економічних наук;

Завізіон Н.О. – спеціаліст ІІ категорії;

Громова О.О. – спеціаліст ІІ категорії;

Єфімцева Л.О. – спеціаліст.

Циклова комісія фінансових дисциплін

Голова циклової  комісії: Кравцова Л.Л. – спеціаліст вищої категорії.

Члени циклової комісії:

Зверук Л.А. – кандидат економічних наук;

Пурденко О.А. – кандидат економічних наук;

Лемещенко Н.М. – спеціаліст;

Нечаюк І.Б. – спеціаліст.

Циклова комісія товарознавства та комерційної діяльності

Голова циклової  комісії:  Михайлов В.І. – кандидат технічних наук, доцент, спеціаліст вищої категорії.

Члени циклової комісії:

Войцешина Н.І. – кандидат сільськогосподарських наук, старший науковий співробітник;

Вишневська О.А. – кандидат сільськогосподарських наук;

Купрій С.Ф. – спеціаліст вищої категорії, викладач – методист;

Леонідова Н.М. – спеціаліст І категорії;

       Дремлюк Л.Л. – майстер виробничого навчання, спеціаліст.

Циклова комісія виробництва харчової продукції та організації обслуговування

Голова циклової  комісії: Олефіренко М.В. – спеціаліст вищої категорії, старший викладач.

Члени циклової комісії:

Ромоданова В.О. – кандидат  технічних наук, професор;

Соколовський А.Т. – кандидат  технічних наук, доцент;

Василів В.П. – кандидат  технічних наук, доцент;

Мамченко Л.Є. – кандидат  технічних наук;

Короташ К.В. – спеціаліст І категорії;

Пархоменко О.П. – спеціаліст ІІ категорії;

Рибчук Л.А. – спеціаліст;

Писачук О.О. – спеціаліст;

Король О.Ю. – спеціаліст;

Краєвська С.П. – спеціаліст;

Гомоля Н.Я. – майстер виробничого навчання, спеціаліст;

Кручик В.А. – майстер виробничого навчання, спеціаліст.