На виконання Постанови правління Київської регіонспоживспілки від 26.03.2013 р. за № 47 на базі кафедри харчових технологій Київського кооперативного інституту бізнесу і права 5 квітня цього року було проведено семінар-практикум для працівників закладів ресторанного господарства кооперативної сфери Київщини з метою підвищення рівня обслуговування населення.
В практичному навчанні взяли участь представники споживчих товариств Білої Церкви, Іванкова, Сквири, Богуслава, Борисполя, Згурівки, працівники ресторанних закладів кооперативних ринків: Васильківського, Ржищівського, Таращанського, Фастівського, Яготинського, Сквирського, Ставищенського, Переяслав-Хмельницького; ведучі спеціалісти кафе «Печерське» та «Княжий затон» (м. Київ), ресторану «Київ» (м. Сквира), кафе «Зустріч» (с. Обуховичі), Торговельного комплексу с. Кирдани, студентського кафе Київського кооперативного інституту бізнесу і права.
Змістовною інформацією з колегами поділились викладачі-практики інституту та фахівці Харчової контрольно-виробничої лабораторії Київської РСС.
Велика увага на семінарі-практикумі приділялась дотриманню санітарно-гігієнічних вимог під час виробництва кулінарної продукції, забезпеченню вимог до якості справ. Завідувач Харчової контрольно-виробничої лабораторії Грицай Г.Г. поділилась з учасниками навчань нормативною інструкційно-технологічною документацією.
Успішно справились з поставленими завданнями відповідальні працівники інституту, які наказом ректора Гіджеліцького В.М. були закріплені за основними напрямами роботи: Коваленко А.О., Олефіренко М.В., Панасюк Г.Г., Петрикова Л.О., Рибчук Л.А., Макарчук О.М., Рудик К.В.
До участі в семінарі-практикумі були залучені й студенти, майбутні технологи харчової промисловості.






