День пам'яті жертв голодоморів в ККІБП

IMG 5972

80 років минуло від тих шокуючих подій, які назавжди змінили обличчя України. Загинули мільйони людей, а у тих, хто залишився, на генетичному рівні закарбувався страх перед голодом і біль від втрати рідних, які померли з голоду на родючій українській землі.

Ще живі люди, котрі пам’ ятають голодомор і можуть розповісти про нього. Ще зберігається шанс засвоїти урок історії не за підручниками, а через безпосередній контакт із живими свідками. З кожним днем події голодомору віддаляються в часі, не втрачаючи при цьому свого скорботного і трагічного змісту.

В День пам'яті жертв голодомору й політичних репресій в ККІБП були проведені пам’ятні заходи: горіли поминальні свічки, вшановували пам'ять жертв голодомору хвилиною мовчання; провели уроки історії «Гори, свічко пам’яті і скорботи»; студенти - правознавці провели круглий стіл «Запали свічу пам’яті» (правовий аспект).

«Вшанування пам’яті невинних жертв – це той мінімум, який ми, сучасні українці, маємо зробити не стільки для мільйонів загиблих, а, скоріше, задля нас самих, наших дітей, які повинні завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося», - звучало у виступах учасників круглого столу. 

IMG 5803IMG 5806IMG 5825IMG 5938IMG 5972