Засідання наукового гуртка "Підприємець" Секція "Креативний маркетинг"

зображення viber 2025 10 28 19 39 14 001

28 жовтня відбулося чергове засідання наукового гуртка "Підприємець", у межах секції "Креативний маркетинг".

Модератором заходу виступила кандидат економічних наук, доцентка кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Шуляр Наталія Миколаївна.

На засіданні гуртка була присутня к.е.н., викладачка маркетингових дисциплін Лемещенко Н.М.  

Учасники представили змістовні та надзвичайно актуальні доповіді, зокрема на теми:

  1. "Етичний маркетинг: як створити сильний бренд без маніпуляцій";
  2. "Маркетинг в соціальних мережах: найсвіжіші тренди та стратегії";
  3. "Роль кольору та дизайну в маркетингових кампаніях".

Засідання пройшло у форматі інтерактивного обговорення, де кожен мав змогу поділитися своїми думками, поставити запитання та запропонувати власні ідеї. Виступи супроводжувались презентаційними матеріалами, які наглядно демонстрували основні положенні доповідей.

Атмосфера була надзвичайно мотивуючою, учасники продемонстрували глибоке занурення у тему, креативність та аналітичне мислення.

Дякуємо всім, хто долучився до зустрічі, та запрошуємо нових учасників приєднуватися до нашого кола майбутніх маркетологів та підприємців!

зображення viber 2025 10 28 19 39 14 058

зображення viber 2025 10 28 19 39 14 386