logo

Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


В добрий путь по знання: в ККІБП відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти

Zas

У календарі українців чимало чудових свят, але сьогоднішнє – особливе. Адже День знань — це незвичайне, завжди яскраве і насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою свято. Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Щороку на початку вересня коридори ККІБП заповнюють схвильовані першокурсники, щасливі та горді батьки, панує загальне радісне відчуття того, що попереду нова сторінка життя – цікава, барвиста, повна нового і незвіданого.

 Привітати нове поповнення ККІБП прийшли знатні та поважні гості: представники засновника вищого навчального закладу споживчої кооперації Київщини - Коротенко Микола Федорович, заступник голови правління Київської регіонспоживспілки та  Медвідь Ніна Петрівна, головний бухгалтер; Заєць Іван Олександрович, громадський діяч,  Народний депутат України п'яти скликань; Мельничук Дмитро Олексійович, Герой України, академік НАН і НААН України з дружиною Тетяною Федорівною; Лариса Дюбіна, віце президент ГО «ДУЖ»; о.Ярослав Павлюк, Голова Центру Академічного Душпастирства Української Греко-Католицької церкви та щирий друг і наставник нашого студентства о.Максим Рябуха; Заріна Нетовкіна, амбасадор ювелірного дому «Zarina».

Слова вдячності батькам та студентам, які обрали саме наш навчальний заклад, висловила Тетяна Камінська – в.о. ректора Київського кооперативного інституту бізнесу і права, доктор економічних наук, професор. Вона побажала  студентам творчої наснаги й успіхів у навчанні, натхнення та максимального розкриття своїх талантів.

Теплих слів для першокурсників не шкодували і почесні гості. Заріна Нетовкіна не тільки привітала студентство, а й вручила пам'ятні подарунки учасникам театрального колективу «Palladium», які стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу-фестивалю міні-мюзиклів.

Благословив молодь на добрий і плідний навчальний рік священник Української Греко-Католицької  Церкви отець Ярослав Павлюк.

Доброю традицією нашого інституту стала церемонія передачі символічного ключа від Храму науки, Книги знань та Студентського квитка першокурсникам вищого навчального закладу споживчої кооперації.

Почесне право передати символи студентської влади було надано проректору з навчальної та наукової роботи – Ігорю Віталійовичу Охріменку та проректору з організаційно-виховної роботи – Ользі Федорівні Клименко.

Першокурсники проголосили клятву студента ККІБП, зі сцени пролунав Гімн навчального закладу, натхненно виконаний студентами старших курсів.

Свято не було б святом, якби його не прикрасили своїми виступами колективи художньої самодіяльності інституту –  вокальна студія «VIVA» і танцювальний колектив «Studdаnce». 

Ми ще раз щиро вітаємо усіх студентів з початком нового навчального року та бажаємо наснаги, успіхів у навчанні , віри, що всі вони будуть гідними честі називатися студентами Київського кооперативного інституту бізнесу і права!

 

IMG 8431

 

IMG 8430

 

IMG 8467

 

IMG 8480

 

IMG 8492

 

IMG 8514

 

IMG 8527

 

IMG 8543

 

IMG 8573

 

IMG 8613

 

IMG 8624

 

IMG 8666

 

IMG 8712

 

IMG 8750

Пошук по сайту

Оголошення

ЛІЦЕЙ

ЛІЦЕЙ

ОГОЛОШЕННЯ УВАГА! УВАГА! УВАГА! ЛІЦЕЙ на базі ККІБПу 2021 році відкриває свої двері для творчої , креативної учнівської молоді, яка бажає отримати високоякісну п...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить індексацію вартості навчання для студентів та аспірантів денної та заочної форми навчання, які навчаютьс...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

PB 2  3  4  5 987789