logo

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


ЛОГІСТИКА В АСПЕКТІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ

10ю09З 5 по 9 вересня в Київському кооперативному інституті бізнесу і права в рамках міжнародної співпраці було проведено цикл лекцій на тему «Логістика в аспекті сталого розвитку». Лектором була доцент Університету економіки і бізнесу у Познані (Польща) Булгакова Юлія.

Слухачами стали студенти спеціальності «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», які вивчають таку дисципліну як «Логістика» і зацікавлені у розширенні своїх знань через знайомство з міжнародним досвідом. Заняття проводилися в інтерактивній формі із застосуванням поширеного в європейських університетах методу «case study».

Перша зустріч була присвячена логістичним процесам, ефекту надмірної реакції та методам координації ланцюга постачання. Студенти брали активну участь у дискусії стосовно базових логістичних понять, опановували теоретичні аспекти вказаної тематики, виконували on-line тест через аплікацію Quizizz та здійснили симуляцію ефекту надмірної реакції у каналі дистрибуції в ігровій формі.

На другій зустрічі вивчали транспортні процеси в логістиці, загальну характеристику транспорту, класифікації та організацію вантажних перевезень. Студенти працювали індивідуально та в групах, вирішували практичні завдання за вказаною тематикою, виконували тести через додаток Kahoot та активно обговорювали результати роботи над case study.

Третя зустріч була присвячена Екологістиці, замкненій петлі ланцюга постачання (ClosedLoopSupplyChain) та концепції «Чиста продукція» (Cleanerproduction). Прослухавши теоретичну частину заняття, студенти активно й старанно працювали в групах над створенням екологічного балансу для виробничих підприємств, а також презентували результати своєї роботи.

Перевага подібних заходів полягає не лише у отриманні додаткових знань, але і у сприянні обміну досвідом у дидактичній діяльності між Україною та Польщею. Щиро вдячні Булгаковій Юлії за цікаву та корисну інформацію та висловлюємо сподівання, що дані зустрічі заклали основу для майбутньої плідної співпраці!

2

3

4

5

6

7

Пошук по сайту

Оголошення

Hабір абітурієнтів

ОГОЛОШЕННЯ КИЇВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕСУ І ПРАВА з 01.12 2019 року розпочинає набір абітурієнтів на курси підготовки до вступних іспиті...

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6