logo

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 200 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


День миру в ККІБП

po789

У сучасному світі мир – це найбільша цінність. Адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.

Кожного року цей день присвячений певній темі. Так, в різні роки День миру проходив під гаслами: «Права людини і підтримання миру», «Роззброєння і нерозповсюдження», «Молодь за мир і розвиток», «Мир і демократія: вислови свою думку», «Стійкий світ заради сталого майбутнього», «Освіта в дусі миру», «Право народів на мир», «Разом на благо світу: повага, безпека і гідність для всіх» тощо.

В 2019 році було обрано тему «Боротьба зі зміною клімату заради миру», що підкреслює важливість боротьби зі зміною клімату як способу збереження і підтримання миру на всій планеті.

Цьогоріч  24 вересня в ККІБП було проведено патріотичний флешмоб, участь в якому взяли студенти та викладачі нашого навчального закладу. Цього року було вирішено підтримати тему збереження довкілля та відмовитись від використання повітряних кульок. Не зважаючи на це, флешмоб був дуже видовищним, від розгорнутого величезного полотнища жовто-блакитного прапора захоплювало дух, родзинкою заходу стало використання кольорового диму.

Також  студентська молодь нашого навчального закладу долучилася до міської акції «МИР І ЄДНІСТЬ УКРАЇНІ!» з нагоди Дня миру, головною метою якої було об'єднання зусиль суспільства на утвердження миру й злагоди в Україні та за її межами. 

IMG 9595

IMG 9597

IMG 9630

IMG 9652

IMG 9659


Пошук по сайту

Оголошення

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789