logo

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


НАБІР ДО АСПІРАНТУРИ

aspirantura 1

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

  

Зараз на сайті

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


МУЗЕЙ «КИЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ», студенти ККІБП готуються до ЗНО з Історії України

ZAS178

Вважають, що найкраще запам’ятовується те, що ти побачив на власні очі. З цим погоджуються викладачі історії Проневич Т.М., Руденко Ю.М., Пушняк О.А. (кафедра соціально-гуманітарних дисциплін), які протягом тижня провели навчальні заняття-екскурсії в Національному історико – архітектурному музеї. «Київська фортеця»  для студентів I-II курсів ККІБП з метою успішної підготовки  до складання ЗНО з історії України.

 

Учасники екскурсії вчилися   візуалізовувати архітектурні та фортифікаційні споруди, скульптури, пам’ятники,гравюри, портрети, художні роботи та пам’ятки стародавньої історії України – програмою  визначено 41 історичну персоналію та 87 пам'яток архітектури й образотворчого мистецтва. Цікаво було побачити найбільшу земляну фортецю Європи та другу за величиною в світі, що  будувалася у декілька етапів  з 1706 по 1870-і роки. Студенти  відвідали  експозиції, які нерозривно пов’язані з історією визвольного і революційного рухів. Побачили місця, де утримувалися організатори та учасники гайдамацького руху, полонені, кріпаки-втікачі, а пізніше тут ув’язнювали декабристів. Зацікавила студентів історія політичної в’язниці «Косий капонір»: нагороди, зброя, форма, навіть особисті речі перших  в'язнів -  учасників польського повстання 1863 року. Декілька з них були розстріляні прямо тут. Пізніше число жертв «капоніра» поповнили солдати повсталих Селенгінського полку (1905 р.) і Саперного батальйону (1907 р.). Огляд відомої «карети смертників», в якій засуджених везли на страту, викликав у відвідувачів жахливі асоціації.  В ній їхав колись і вбивця російського прем'єра П. Столипіна Д. Богров. Відтворено зовнішній вигляд тюремних приміщень: арештантські камери для солдатів і офіцерів, карцер, тюремні коридори.

 

Сповнені знань, відкриттів, нових емоцій наші студенти повертались до свого звичного життя. Однак ці сторінки історії України їм запам’ятається назавжди.

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

71484A95 36A2 481C B716 E746BA4F8B59

 

F9924E0E 9383 431E A7CB 83A3A6ECFE8E

Вважають, що найкраще запам’ятовується те, що ти побачив на власні очі. З цим погоджуються викладачі історії Проневич Т.М., Руденко Ю.М., Пушняк О.А. (кафедра соціально-гуманітарних дисциплін), які протягом тижня провели навчальні заняття-екскурсії в Національному історико – архітектурному музеї. «Київська фортеця»  для студентів I-II курсів ККІБП з метою успішної підготовки до складання ЗНО з історії України.

Учасники екскурсії вчилися   візуалізовувати архітектурні та фортифікаційні споруди, скульптури, пам’ятники,гравюри, портрети, художні роботи та пам’ятки стародавньої історії України – програмою  визначено 41 історичну персоналію та 87 пам'яток архітектури й образотворчого мистецтва. Цікаво було побачити найбільшу земляну фортецю Європи та другу за величиною в світі, що будувалася у декілька етапів  з 1706 по 1870-і роки. Студенти відвідали  експозиції, які нерозривно пов’язані з історією визвольного і революційного рухів. Побачили місця, де утримувалися організатори та учасники гайдамацького руху, полонені, кріпаки-втікачі, а пізніше тут ув’язнювали декабристів. Зацікавила студентів історія політичної в’язниці «Косий капонір»: нагороди, зброя, форма, навіть особисті речі перших в'язнів - учасників польського повстання 1863 року. Декілька з них були розстріляні прямо тут. Пізніше число жертв «капоніра» поповнили солдати повсталих Селенгінського полку (1905 р.) і Саперного батальйону (1907 р.). Огляд відомої «карети смертників», в якій засуджених везли на страту, викликав у відвідувачів жахливі асоціації.  В ній їхав колись і вбивця російського прем'єра П. Столипіна Д. Богров. Відтворено зовнішній вигляд тюремних приміщень: арештантські камери для солдатів і офіцерів, карцер, тюремні коридори.

Сповнені знань, відкриттів, нових емоцій наші студенти повертались до свого звичного життя. Однак ці сторінки історії України їм запам’ятається назавжди.

Пошук по сайту

Оголошення

Форуму Tax Connections Day 2019

Форуму Tax Connections Day 2019

Київський кооперативний інститут бізнесу і права є партнером Форуму Tax Connections Day 2019 - найбільшій в Україні платформі для обміну досвідом між податковими е...

Проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленському»...

Прес-анонс Дай пораду президенту – отримайiPhone XS (конкурс) Фінансовий портал Maanimo ініціює проект «Молодь знає: 5 порад Володимиру Зеленсь...

З 03.11 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

rabota.ua 2  3  4  5 6