logo

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


МУЗЕЙ «КИЇВСЬКА ФОРТЕЦЯ», студенти ККІБП готуються до ЗНО з Історії України

ZAS178

Вважають, що найкраще запам’ятовується те, що ти побачив на власні очі. З цим погоджуються викладачі історії Проневич Т.М., Руденко Ю.М., Пушняк О.А. (кафедра соціально-гуманітарних дисциплін), які протягом тижня провели навчальні заняття-екскурсії в Національному історико – архітектурному музеї. «Київська фортеця»  для студентів I-II курсів ККІБП з метою успішної підготовки  до складання ЗНО з історії України.

 

Учасники екскурсії вчилися   візуалізовувати архітектурні та фортифікаційні споруди, скульптури, пам’ятники,гравюри, портрети, художні роботи та пам’ятки стародавньої історії України – програмою  визначено 41 історичну персоналію та 87 пам'яток архітектури й образотворчого мистецтва. Цікаво було побачити найбільшу земляну фортецю Європи та другу за величиною в світі, що  будувалася у декілька етапів  з 1706 по 1870-і роки. Студенти  відвідали  експозиції, які нерозривно пов’язані з історією визвольного і революційного рухів. Побачили місця, де утримувалися організатори та учасники гайдамацького руху, полонені, кріпаки-втікачі, а пізніше тут ув’язнювали декабристів. Зацікавила студентів історія політичної в’язниці «Косий капонір»: нагороди, зброя, форма, навіть особисті речі перших  в'язнів -  учасників польського повстання 1863 року. Декілька з них були розстріляні прямо тут. Пізніше число жертв «капоніра» поповнили солдати повсталих Селенгінського полку (1905 р.) і Саперного батальйону (1907 р.). Огляд відомої «карети смертників», в якій засуджених везли на страту, викликав у відвідувачів жахливі асоціації.  В ній їхав колись і вбивця російського прем'єра П. Столипіна Д. Богров. Відтворено зовнішній вигляд тюремних приміщень: арештантські камери для солдатів і офіцерів, карцер, тюремні коридори.

 

Сповнені знань, відкриттів, нових емоцій наші студенти повертались до свого звичного життя. Однак ці сторінки історії України їм запам’ятається назавжди.

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

71484A95 36A2 481C B716 E746BA4F8B59

 

F9924E0E 9383 431E A7CB 83A3A6ECFE8E

Вважають, що найкраще запам’ятовується те, що ти побачив на власні очі. З цим погоджуються викладачі історії Проневич Т.М., Руденко Ю.М., Пушняк О.А. (кафедра соціально-гуманітарних дисциплін), які протягом тижня провели навчальні заняття-екскурсії в Національному історико – архітектурному музеї. «Київська фортеця»  для студентів I-II курсів ККІБП з метою успішної підготовки до складання ЗНО з історії України.

Учасники екскурсії вчилися   візуалізовувати архітектурні та фортифікаційні споруди, скульптури, пам’ятники,гравюри, портрети, художні роботи та пам’ятки стародавньої історії України – програмою  визначено 41 історичну персоналію та 87 пам'яток архітектури й образотворчого мистецтва. Цікаво було побачити найбільшу земляну фортецю Європи та другу за величиною в світі, що будувалася у декілька етапів  з 1706 по 1870-і роки. Студенти відвідали  експозиції, які нерозривно пов’язані з історією визвольного і революційного рухів. Побачили місця, де утримувалися організатори та учасники гайдамацького руху, полонені, кріпаки-втікачі, а пізніше тут ув’язнювали декабристів. Зацікавила студентів історія політичної в’язниці «Косий капонір»: нагороди, зброя, форма, навіть особисті речі перших в'язнів - учасників польського повстання 1863 року. Декілька з них були розстріляні прямо тут. Пізніше число жертв «капоніра» поповнили солдати повсталих Селенгінського полку (1905 р.) і Саперного батальйону (1907 р.). Огляд відомої «карети смертників», в якій засуджених везли на страту, викликав у відвідувачів жахливі асоціації.  В ній їхав колись і вбивця російського прем'єра П. Столипіна Д. Богров. Відтворено зовнішній вигляд тюремних приміщень: арештантські камери для солдатів і офіцерів, карцер, тюремні коридори.

Сповнені знань, відкриттів, нових емоцій наші студенти повертались до свого звичного життя. Однак ці сторінки історії України їм запам’ятається назавжди.

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Hабір абітурієнтів

ОГОЛОШЕННЯ КИЇВСЬКИЙ КООПЕРАТИВНИЙ ІНСТИТУТ БІЗНЕСУ І ПРАВА з 01.12 2019 року розпочинає набір абітурієнтів на курси підготовки до вступних іспиті...

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Травень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6