logo

Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 55 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Благодійна вистава «Аладдін» у ККІБП

IMG 3335

24.10. 2019 року наштеатральний колектив "Palladium" показав на сцені інституту добре відому   казку "Аладдін", за версієюпоета-казкаря і драматурга Павла Браницького. Саме в нас ця казка прозвучала українською мовою та ще й у віршах. Режисер-постановник - Людмила Нечаюк і студенти-актори театрального колективу зробили все можливе, щоб глядачі опинилися у чарівній східній казці і разом із учасниками вистави поринули у вир незвичайних пригод доброзичливого і веселого хлопця Аладдіна та його друзів.

Неабиякий хист, талант і творчість виявили самодіяльні актори, грали щиро, переконливо, вміло перетворюючись в різнохарактерні образи, глибоко проникаючи в суть невмирущої ідеї казки: прославити благородство, безстрашність, хоробрість і побороти зло.

Ролі виконували: Аладдін – Максим Максимовських, Жасмін – Ольга Семенець,Джин - Дмитро Педченко,Султан – Нікіта Лахтадир, Джафар – Вадим Скибицький,Шехрезада – Катерина Олефіренко,Мати Аладдіна – Лариса Арнаутова, торговець, гість, сторожа – Олексій Швидкий,Жук- скарабей, торговець, гість, сторожа – Данило Колісніченко,танцівниці – Вікторія Степаненко, Вікторія Ропало, Вікторія Ільницька, Анна   Монзолевська, Уляна Макушкіна, Дарина Пасацька, Ірина Макарова, улюблена танцівниця Султана – Аліна Трохимець, Павук – Дмитро Ясінський, Горлиця – Парахонько Катерина. Успішно дебютували у виставі звукооператор – Попель Кіріл і Вікторія Гладун, яка переконливо й яскраво зіграла роль мавпочки Абу, незмінного друга Аладдіна.

Виносимо щиру подяку студенткам Ользі Семенець і Ларисі Арнаутовій та їх батькам за велику допомогу у створенні декорацій до вистави.

Усі зібрані кошти від перегляду вистави в сумі 5945 грн будуть передані вихованцям Удайцівського навчально-реабілітаційного центру (Чернігівська область).

Побажаємо театральному колективу "Palladium" і керівнику Л. Нечаюк успіхів у реалізації подальших проектів на театральних підмурках.

IMG 3346

 

IMG 3404

 

IMG 3437

 

IMG 3478

 

IMG 3500

 

IMG 3542

 

IMG 3546

 

IMG 3597

 

IMG 3613

 

IMG 3627

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789