logo

Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


«О слово рідне, хто без тебе я?». Святкування Дня української писемності та мови в ККІБП.

Zas1498

День української писемності та мови – це не лише визначне державне свято, а й привід замислитись над тим, яку роль відіграє рідне слово в житті кожного з нас. Українська мова оспівана багатьма письменниками, проблема її незалежності та гідного існування з-поміж інших мов світу вистраждані не одним поколінням відчайдушних патріотів.

Барвистими художніми засобами змальовує любов до рідного слова Олександр Олесь, порівнюючи красу мови з  «шумом дерев» та  «музикою зір блакитнооких». Геніальна Ліна Костенко застерігає, що «нації вмирають не від інфаркту. Спочатку їм відбирає мову». Поет Василь Голобородько підкреслює, що «кожне слово нашої мови записане у Літописі», а Дмитро Павличко задається риторичним питанням «О слово рідне, хто без тебе я?». Дійсно, роль рідного слова в житті кожної людини надзвичайно важлива.

Віддаючи шану чудовій традиції, інформативно відзначили це свято у ККІБП. Зокрема, стартували І етапи щорічних конкурсів з української мови та літератури. Знаковою подією цьогорічних студентських змагань були ювілейні дати двох конкурсів:  ХХ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика та Х Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка. Також була проведена Всеукраїнська олімпіада з української мови та літератури, в усіх конкурсах взяли участь студенти 1-2 курсів коледжу, а також студенти інституту.  Учасники конкурсних змагань мали змогу продемонструвати свої знання української мови та літератури, а також дати волю своїй креативності та натхненню під час написання творів-роздумів. У цей день всіх обєднав той незримий, але могутній дух рідного слова, який допомагає не загубитися на різних життєвих дорогах. Людина, яка відчуває своє коріння, плекає і гідно захищає свою мову, є духовно багатою, вона неодмінно передасть свою невичерпність наступним поколінням. 

 

IMG 4351

 

IMG 4358

 

2

 

IMG 4343

 

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789