logo

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 195 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Студенти ККІБП грають з користю в «#Psygame»

Zas2113

20 листопада відбулось неформальне засідання психологічного клубу «#Psygame», у якому взяли участь студенти ККІБП під керівництвом із заступника директора коледжу з НВР Анною Обриською.

Психологічні ігри - явище відносно нове, але воно все більше і більше набуває величезної популярності.

Це чудовий спосіб захоплююче провести час – цікаво, емоційно, іноді навіть азартно. У цьому сенсі від психологічної гри варто чекати того ж, чого взагалі чекають від ігор. Але при цьому всі  психологічні ігри мають глибокий підтекст. Деякі з них відкривають людині саму себе, інші - дають можливість подивитися на сформовану життєву ситуацію з іншого боку,  треті - дають можливість опрацьовувати стратегії взаємодії з іншими людьми чи знайти вихід із стресових ситуацій. Варіанти можуть бути різні - залежно від самої гри, від запитів учасників, від домовленостей, які укладені на самому початку.

Цього разу студенти грали в «SpyFall» («Знахідка для шпигуна»)  - психологічну розмовну гру, яка дозволяє  зануритися в шпигунські пристрасті. Настільна гра салонного жанру дає можливість проявити не тільки винахідливість, кмітливість, а й блискучу акторську гру, примірявши на себе роль шпигуна або, навпаки,  контрагента.

В ході спілкування перед учасниками постало непросте завдання - викрити шпигуна, а в разі, якщо комусь випадала картка «Шпигун» - не видати себе і назвати локацію, де відбувається дія. Доводилось  імпровізувати і спостерігати за грою кожного з учасників, щоб не стати підозрюваним. Перемогу в кожному раунді здобував наймайстерніший і найспритніший агент.

 

Гра сприяла покращенню ефективної комунікації учасників, розвитку критичного мислення, вмінню швидко адаптовуватись до екстремальних ситуацій. Саме ці навички в сучасному суспільстві цінуються на рівні з академічними кваліфікаціями.

 

viber image 2019 11 21 12 36 10

 

viber image 2019 11 21 12 36 56

 

viber image 2019 11 21 12 37 27

 

viber image 2019 11 21 12 37 23

 

 

           

Пошук по сайту

Оголошення

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789