logo

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Освітню діяльність ККІБП з підготовки юристів-бакалаврів акредитовано на 5 років

zasd258

Відповідно до пункту 6 Статті 7 Закону України «Про вищу освіту» «Документ про вищу освіту державного зразка видається закладом вищої освіти лише за акредитованою освітньою програмою».

Акредитація освітньої програми – оцінювання якості освітньої програми та освітньої діяльності закладу вищої освіти за цією програмою на предмет відповідності стандарту вищої освіти, спроможності виконання вимог стандарту, а також досягнення заявлених у програмі результатів навчання відповідно до критеріїв оцінювання якості освітньої програми.

Акредитація здійснюється Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО), і нещодавно відповідна державна комісія здійснила перевірку нашого навчального закладу.

Гарантом освітньої програми став завідувач кафедри Омельчук В.А., д.ю.н., професор. Завдяки злагодженій роботі викладачів кафедри,професіоналізму і належному науково-методичному забезпеченню навчального процесу було успішно представлено освітню програму щодо відповідності сучасним стандартам вищої освіти. Значний внесок у підготовку і організацію проведення акредитаційної експертизи зробив проректор з навчальної та наукової роботи Охріменко І.В., д.е.н., професор. Всі структурні підрозділи, які задіяні в реалізації освітньої програми з підготовки юристів-бакалаврів,аргументовано і переконливо представили результати своєї діяльності, що, звичайно ж, вплинуло на оцінку роботи навчального закладу в цілому.

Однією з умов експертизи була організація зустрічі з представниками компаній-партнерів кафедри – майбутніх роботодавців, під час якої експерти вивчали рівень практичної підготовки майбутніх юристів у нашому вузі.

Приємне враження на експертів справило спілкування зі студентами денної та заочної форм навчання, які щиро і відверто відповідали на всі запитання комісії, ділилися своїми враженнями не лише від навчання в Київському кооперативному інституті бізнесу і права, а й від роботи студентського самоврядування, організації дозвілля тощо.

zasd258

 

ZASSSS

 

12

 

13

 

14

Пошук по сайту

Оголошення

Соціальна програма Scholarship

Соціальна програма Scholarship

Запрошуємо студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - гранти (стипендія) на ...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Серпень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Годинник

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

PB 2  3  4  5 6