logo

Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Вебінар для кураторів академічних груп ККІБП на тему «Підлітковий суїцид: як розпізнати небезпеку»

IMG 2821

22 квітня 2021 року відбувся вебінар для кураторів академічних груп ККІБП на тему «Підлітковий суїцид: як розпізнати небезпеку», лектором якого виступила Анна Обриська, заступник директора коледжу з НВР.

Підлітковий вік – період підвищеного ризику суїцидальності. Причини пов’язані з нестабільністю самооцінки, невмінням долати життєві труднощі, витримувати стрес і напругу, гострим переживанням вікової кризи та високою навіюваністю підлітків.

На вебінарі розглянули поняття суїцидальної поведінки та сформулювали причини виникнення суїцидальних намірів у підлітків; висвітлили проблему впливу онлайн-спілкування на розповсюдження суїцидальних намірів та суїцидальної поведінки серед підлітків; ознайомили з алгоритмом надання екстреної психологічної допомоги особам, які вирішили вчинити самогубство; проаналізували можливі способи профілактики суїцидальних намірів у підлітків та сформували антисуїцидальний план дій.  Куратори також отримали корисні посилання, які допоможуть глибше вивчити дану проблему та шляхи її запобігання.

IMG 2525

IMG 2526

IMG 2820

Пошук по сайту

Оголошення

ЛІЦЕЙ

ЛІЦЕЙ

ОГОЛОШЕННЯ УВАГА! УВАГА! УВАГА! ЛІЦЕЙ на базі ККІБПу 2021 році відкриває свої двері для творчої , креативної учнівської молоді, яка бажає отримати високоякісну п...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить індексацію вартості навчання для студентів та аспірантів денної та заочної форми навчання, які навчаютьс...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789