Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Засідання круглого столу на тему “Проблеми бухгалтерського обліку, оподаткування і контролю”

28 04 2021

26 квітня 2021 року відбулось засідання круглого столу викладачів кафедри обліку і оподаткування на тему “Проблеми бухгалтерського обліку, оподаткування і контролю”, на якому було розглянуто бухгалтерські новини за останній тиждень, зокрема, карантинні зони та обмеження у містах, подання заяви на допомогу 8000 грн., оновлений порядок реєстрації податкових накладних в ЄРПН, неврахування індексації до розміру мінімальної заробітної плати та ін.

К.е.н., доцент Лисюк Альона Василівна розповіла про зміни в законодавстві з бухгалтерського обліку в 2021 році в частині регулювання обліку оплати праці та ПДВ. Доповідач відзначила розміри штрафів за порушення законодавства про працю, порядок переходу з 1 січня на єдиний рахунок для сплати податків, зборів та ЄСВ, затвердження Міністерством фінансів України єдиної звітності з ПДФО, військового збору та ЄСВ для роботодавців і порядку заповнення оновленої форми “Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску”, а також про нові ставки податку на додану вартість та нові додатки до податкової декларації з ПДВ.

К.е.н., доцент кафедри Райковська Інна Тадеушівна виступила із доповіддю “10 порад ФОПу, що допоможуть уникнути штрафів”, відзначивши, які ліміти доходів дозволені ФОП на 1, 2, 3 і 4 групах у 2021 році та які ставки податків для них, яким ФОП не потрібні реєстратори розрахункових операцій, а також зазначила відміну обов’язкового ведення паперових Книг обліку доходів та Книг обліку доходів та витрат згідно Закону № 786 “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб – підприємців” від 14.07.2020р. Крім того, викладач зазначила умови налагодження товарного обліку ФОП і важливість для них мати “вхідні” документи про походження товару, який реалізують у точці продажу, що мають пояснити, де саме взяли товар.

Крім того, викладачами кафедри обліку і оподаткування були обговорені штрафні санкції за незабезпечення ФОПом зберігання первинних документів, облікових та інших регістрів, бухгалтерської та статистичної звітності, інших документів з питань обчислення і сплати податків та зборів.

Травень 2021

PB 2  3  4  5 987789