logo

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 69 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Еко-батл серед студентів Київського кооперативного інституту бізнесу і права

 

IMG 4912У всьому світі питання екології стало одним із ключових на сьогодні, серед найактивніших борців зараз немало молоді.

Нещодавнє опитування показало такі результати: близько 70% людей віком від 18 до 34 років стурбовані різникими змінами клімату. А от старше покоління хвилюється за довкілля значно менше – лише 56% вважають ці зміни справді серйозними. Ще менше людей із цих 56% готові на рішучі кроки заради зміни екологічного стану на краще.

Студентська молодь нашого навчального закладу активно переймається станом екології та постійно розробляє та втілює в життя різноманітні еко-проєкти. Так, нещодавно в навчальному закладі відбувся еко-батл по здачі макулатури між студентами коледжу. Серед найактивніших учасників батлу - студенти групи 11 ПК (197 кг) та 11 ЕК (122 кг).

Дуже вдячні студентам за активну громадську позицію, небайдужість та еко-свідомість! Адже саме молодь має бути позитивним прикладом, привчаючи себе до сортування та компостування сміття, відмови від пластикових пакетів і багатьох одноразових речей – посуду, соломинок для коктейлів, серветок тощо. Маючи безперечні плюси: активність, багато сил та енергії, бажання щось змінювати, молодь може надихати та спрямовувати оточуючих на боротьбу за чистоту планети.

 

IMG 4953

 

IMG 4956

 

IMG 4963

 

IMG 4966

 

IMG 4912

Пошук по сайту

Оголошення

ЛІЦЕЙ

ЛІЦЕЙ

ОГОЛОШЕННЯ УВАГА! УВАГА! УВАГА! ЛІЦЕЙ на базі ККІБПу 2021 році відкриває свої двері для творчої , креативної учнівської молоді, яка бажає отримати високоякісну п...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить індексацію вартості навчання для студентів та аспірантів денної та заочної форми навчання, які навчаютьс...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789