logo

Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 82 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Молодь - світле майбутнє України

IMG 0174

День молоді – це справжнє свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження. Адже юність – це час пошуків, відкриттів, реалізації найсміливіших планів.

Саме молодь – це активна сила будь-яких змін: у політиці та в державному управлінні, в культурі та мистецтві, у спорті і в суспільному житті. Молодь завзято підкорює  вершини та змінює світ, генерує нові ідеї і реалізовує їх.

Сьогоднішні студенти, молоді працівники, викладачі, підприємці, науковці, визначають шляхи розвитку України, утверджуючи  європейські цінності і норми життя.

Традиційно в Києві напередодні Дня молоді відзначають студентську молодь, викладачів, представників молодіжного активу за вагомий внесок у розвиток молодіжної політики та молодіжного руху, активну участь у громадському житті міста.

Мер Києва Віталій Кличко привітав талановиту молодь зі святом, вручивши премії та подяки Київського міського голови найкращим представникам молоді столиці за наукові й творчі досягнення та внесок у розвиток молодіжного руху міста.

Диплом лауреата премії з рук Київського міського голови у номінації «Творчі досягнення» отримала Анастасія Нечаєва, керівник вокальної студії ККІБП. Подякою за вагомий особистий внесок у розвиток молодіжного руху та молодіжної політики, активну громадянську позицію нагороджено Анну  Обриську, заступника директора коледжу з НВР.

Також цьогоріч Подяки з рук Голови ГРДА Сергія Садового отримали троє представників Київського кооперативного інституту бізнесу і права – Катерина Паламарчук, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін; Анна Кулик, викладач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності; Катерина Лозан, студентка 1 курсу магістратури спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Ми пишаємось молоддю нашого навчального закладу і впевнені, що саме вона – високоосвічена та патріотична – має змінити життя українського суспільства на краще.

IMG 0166

IMG 0175

 

IMG 0176

IMG 9745

Пошук по сайту

Оголошення

ЛІЦЕЙ

ЛІЦЕЙ

ОГОЛОШЕННЯ УВАГА! УВАГА! УВАГА! ЛІЦЕЙ на базі ККІБПу 2021 році відкриває свої двері для творчої , креативної учнівської молоді, яка бажає отримати високоякісну п...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить індексацію вартості навчання для студентів та аспірантів денної та заочної форми навчання, які навчаютьс...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

Календар

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

PB 2  3  4  5 987789