logo

Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


1 вересня 2021 року

IMG 6105

1 вересня 2021 року двері нашого навчального закладу відкрилися для чотирьохсот вступників.

Цей день завжди хвилюючий і урочистий, адже саме з нього починається цікавий і нелегкий шлях у самостійне життя, день який стане відправною точкою у становленні професіонала-фахівця.

Ректор інституту Ігор Охріменко, д.е.н., професор, щиро привітав студентів – першокурсників з початком нового навчального року. Він висловив сподівання,що жоден, хто всупив до навчального закладу, не пошкодує про свій вибір.

Благословив на щасливе навчання студентів Голова Центру Академічного Душпастирства УГКЦ і щирий друг нашого студентства отець Ярослав Павлюк.

За доброю традицією ректор інституту Ігор Охріменко разом з проректором з організаційно-виховної роботи Ольгою Клименко вручили першокурсникам символи студентства:Ключ від Храму науки, Книгу знань та Студентський квиток. Ольга Федорівна запевнила батьків та студентів, що педагогічний колектив ККІБП докладе всіх зусиль, щоб здобуття якісної освіти було цікавим і насиченим.

Піднесено, з почуттям гордості за свою альма-матер, студенти старших курсів разом з «новобранцями» виконали Гімн ККІБП, а першокурсники склали клятву студента ККІБП і пообіцяли:

«… Бути патріотом своєї держави, збагачувати славу України творчими успіхами та професійними досягненнями!»

Яскравий феєрверк емоцій дарували присутнім учасники вокальної студії «VIVA» та хореографічної - «Studdance». Увесь час концерт супроводжували мелодичні голоси ведучих – Марини Макарової та Владислава Білошкури.

IMG 6093

IMG 6094

IMG 6064

IMG 6118

IMG 6142

Пошук по сайту

Оголошення

Шановні здобувачі вищої освіти

Шановні здобувачі вищої освіти Київського кооперативного інституту бізнесу і права! 30 вересня 2021 року о 15:00 на кафедрі військової підготовки відбудеться День...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить індексацію вартості навчання для студентів та аспірантів денної та заочної форми навчання, які навчаютьс...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789