logo

Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Звітно-виборча студентська конференція

IMG 2901

12 жовтня 2021 рокувідбулась звітно-виборча студентська конференція ККІБП.

У конференції взяли участь делегати від студентів, старости груп,  актив Студентської ради та представники адміністрації навчального закладу.

Відкрила засідання А.М. Обриська, затупник директора коледжу з навчальної та виховної роботи. Вона подякувала студентам за їх ініціативність, креативність та небайдужість до життя навчального закладу і наголосила на тому, що саме соціальна активність студента може зробити навчальний процес цікавим, веселим і незабутнім.

Голова Студентської радиККІБП Ольга Богуцька відзвітувала про пророблену роботу за 2020 – 2021 н.р.Не зважаючи на важку епідеміологічну ситуацію в країні та перехід на дистанційне навчання, активність студентів за минулий рік була досить високою, хоча більшість заходів були проведені в онлайн-режимі. Ольга подякувала всім присутнім за активність та вагомий внесок у розвиток студентської ініціативи.

Наступним етапом конференції були вибори нового голови Студентської ради. На цю посаду висунули свої кандидатури Ірина Парубець (21 ЕК) та Дмитро Тарасенко (21 ПК). Кожен із кандидатів презентував свою передвиборчу програму, показавши своє бачення роботи студентської ради та окресливши перспективи студентського самоврядування.

Після таємного голосування та підрахунку голосів лічильна комісія визначила переможця – ним стала Ірина Парубець.

Вітаємо новообраного голову та бажаємо підтвердити довіру всього студентського колективу ККІБП.

IMG 2898

IMG 2899

IMG 2903

IMG 2905

Пошук по сайту

Оголошення

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить індексацію вартості навчання для студентів та аспірантів денної та заочної форми навчання, які навчаютьс...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789