logo

Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Мапа сайту


Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

 

 
zhurnal90

Електронна бібліотека

Спортивнi гуртки та курси

Офіційні групи

Instagram vvodit arhivyi 800x405

Зараз на сайті

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

                                                                                      Language                                               
                                                                               
 
15831  ukr flag 


Як в ККІБП писали диктант європейської єдності

мова 1

9 листопада, у День української писемності та мови, cтуденти Київського кооперативного інституту бізнесу і права на чолі з викладачами кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Миндюком М.Д., Нечаюк Л.Г., Бабенко-Жирновою М.В написали 21-й диктант національної єдності.

Святкова зустріч учасників відбулася на інформаційній платформі zoom. Уже стало доброю традицією у цей день згадати засновників слов’янського письма Кирила та Мефодія та перевірити себе – наскільки ти грамотний?

Викладачі ознайомили студентів з правилами написання диктанту, а далі усі учасники долучилися до інформаційної програми"UA: Перший".

За повідомленням організаторів диктанту національної єдності, на всіх платформах "UA: Перший" до написання диктанту долучилися близько 60 тисяч охочих, його писали на всіх 6 континентах, а також дослідники полярної експедиції в Антарктиді.

Текст радіодиктанту-2021 під назвою «Слідом за пам’яттю» написав і продиктував відомий письменник- постмодерніст Юрій Андрухович. Водночас письменник повідомив, що текст диктанту буде початком його майбутньої книжки. Він зізнався, що любив у школі писати диктанти, тому що йому це було цікаво, оцінки були різними, та жодного разу він не отримав відмінної. Андрухович зауважив, що якби не він був автором сьогоднішнього диктанту, то на відмінно його не написав би.  

«Перші 199 слів у мене вже є, - повідомив Андрухович дикторам телебачення. - Це була тривала робота. Це був процес у тому сенсі, що тут не знаю, яка вже версія, може 25-та чи 35-та. Тому що десь із місяць тому народилася перша, а потім це постійно виправлялося, змінювалося. Згодом мені довелося задовільнити деякі побажання організаторів у плані нарощування складності, тобто мої попередні версії здалися не такими складними, - закінчив свою розповідь Андрухович».

Зрештою, при надиктовувані першого речення ми відразу зрозуміли, що диктує текст митець з відкритою, емоційно-натхненною душею. Треба було, на перших порах, приловчитися до швидкого темпу написання диктанту. Зрозуміти, як краще встигати за надиктовуванням і все ж таки написати текст.

Справді, диктант був не такий важкий, алез одним реченням багато хто з учасників міг не впоратися. Хоча, якби диктував вчитель, то й ці розділові знаки були б не такі вже й складні.

Але емоції позаду, символічний 21-й диктант національної єдності у 2021 році написано! З чим вас і вітаємо.

изображение viber 2021 11 09 10 04 52 678

изображение viber 2021 11 09 10 25 36 341

радодиктант 1

радодиктант 2

Пошук по сайту

Оголошення

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ !!! ЩОДО ЗМІНИ ПЛАТИ ЗА НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ НА ...

Київський кооперативний інститут бізнесу і права проводить індексацію вартості навчання для студентів та аспірантів денної та заочної форми навчання, які навчаютьс...

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....

З 04.02 ДІЮТЬ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

1) Курси польської мови організовані Університетом Економіки у м. Бидгощ можна відвідувати за адресою: м. Київ, вул. Ломоносова 18, оф. 407; ...

Контакти

Тел: (044) 258-20-29
Тел: (044) 257-50-94
Тел: (044) 257-52-12
Тел: (044) 257-70-91

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


вул. Ломоносова, 18

м. Київ, 03022

Карта проїзду


Написати листа

PB 2  3  4  5 987789