Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

гол5

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять жертв Голодомору. У ХХ ст. українці пережили голодомори тричі: 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 рр. Наймасштабніший із них був у 1932-1933 рр. Саме його нині називають геноцидом українського народу, здійсненим сталінським режимом. Жертвами цього Голодомору в Україні стали від 3,9 до 7 млн осіб.

За ініціативи викладачів історії студенти перших та других курсів коледжу взяли участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку» – 27 листопада о 16.00 год долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання та запалили свічку у своїй домівці як прояв скорботи за жертвами і віри у те, що в майбутньому подібні трагедії не повторяться.

У рамках діяльності бібліотечного кіноклубу студенти третіх курсів разом із завідувачем бібліотеки переглянули та обговорили фільм «Гіркі жнива». Це художній фільмканадського виробництва 2017 р., який розповідає про жахіття Голодомору. В основу сюжету покладено розповідь про художника Юрія, який бере своє коріння від давнього козацького роду. Він намагається жити в тих умовах, які створила Радянська влада, однак, з початком Голодомору –геноциду українського народу – він не може стримати обурення та піднімає повстання, щоб покінчити зі свавіллям, яке коїться з вини влади СРСР. Ця стрічка – художнє відображення жахливої правди, яка спіткала український народ у тридцятих роках минулого століття.

У читальній залі бібліотеки представлена тематична книжкова виставка «Збудуймо пам’яті негаснучий собор».

Запрошуємо всіх до ознайомлення.

IMG 20211128 165533 813

гол3

До уваги студентів!

Студенти, які повертаються в гуртожиток на проживання після карантину повинні мати з собою довідку від сімейного лікаря про епідоточення....