Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

Міжнародний журнал

Міжнародний науковий журнал «Інтернаука»

zhurnal90

Instagram vvodit arhivyi 800x405

СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВИЙ ОНЛАЙН-СЕМІНАР «ЦІННІСНІ ІМПЕРАТИВИ КООПЕРАТИВНОГО РУХУ»

fgh

26 листопада студенти Київського кооперативного інституту бізнесу і права під керівництвом викладачів кафедри соціально-гуманітарних дисциплін провели щорічний Студентський науковий онлайн-семінар «Ціннісні імперативи кооперативного руху».

Цьогорічна зустріч стала логічним продовженням п’ятьох попередніх, на яких піднімалися питання розвитку кооперативного руху на теренах України, ґенезі міжнародного кооперативного руху, становленню і розвитку вітчизняної кооперативної освіти. Окрему увагу було приділено еволюції Київського кооперативного інституту бізнесу і права як ключового кооперативного освітнього репрезента Києва і Київської області. Минулорічна зустріч була присвячена розгляду питання формування ідеології української кооперації.

Нині було зосереджено увагу на ціннісних засадах кооперативного руху, оскільки саме цінності виступають необхідною умовою існування кооперативів. Вони є основоположними для формування і збереження кооперативної ідентичності. Крім цього цінності визначають політику й повсякденну практику кооперативів, є їх міцним фундаментом.

В основі кооперації лежать універсальні кооперативні цінності: взаємодопомога, відповідальність, демократія, рівність, справедливість, солідарність тощо. Кооперативи також цінують чесність, відкритість, соціальну відповідальність, турботу про інших.

У кооперативній системі цінностей, як показує сьогоднішній її аналіз, здійснений студентами, міститься позитивний соціальний і просвітницький потенціал. Вона і до сьогодні визначає стандарти кооперативної організаційної поведінки, моделі економічної та громадської діяльності. Основуючись на універсальних й етичних цінностях кооперація в усьому світі прагне зробити наше життя зручнішим, спонукати людство до справедливості, добра і краси.

Учасники семінару представили цікаві і змістовні доповіді. Серед них:

-                Скачкова Марія (31 КІК) «Кооперативні цінності в контексті формування кооперативної ідентичності» (науковий керівник: Пушняк Олена Анатоліївна, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін).

-                Коркішко Богдан (21 ГРК)«Кооперативний ідеал як «верховна» цінність» (науковий керівник: Паламарчук Катерина Валеріївна, викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін).

-                Тарасенко Дмитро, Подорожна Єлизавета (21 ПК) «Демократія і рівність у правовому полі розвитку кооперації» (науковий керівник: Руденко Юлія Миколаївна, кандидат історичних наук, доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін).

-                Камінська Ірина (31 ТМК) «Взаємодопомога і солідарність як базові кооперативні цінності» (науковий керівник: Прудченко Інна Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін).

-                Сов’як Ілля (11 КІК) «Етичні кооперативні цінності» (науковий керівник: Верезумська Вікторія Вікторівна, старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін).

Сподіваємося, що проведений захід став для учасників стартовим чи черговим майданчиком для реалізації їхнього наукового потенціалу.Дякуємо всім присутнім за неймовірну атмосферу!

к4

к5

к7

До уваги студентів!